Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Haberleşiriz tabi canım ama benim anlamadığım benim 4 şubatta pik yaptı pazar günü bat olması lazım gerçi 4-5 aydır 2 gün falan lekelenmem oluyo sonra adet başlıyo yine öyle galiba :KK43:
Lekelenne icin doktora gorundun mu cnm bana pek normal gelmedi. Umarim bebisin belirtisidir eger degilse bi doktora görün derim:KK16:

İnsaallah cnm benim ama pek ümidim yok hafif hafif karin ağrılarım basladi genelde adetten 2-3 gun önce başlar ve hala hamileliği dair hiçbir belirti yok maalesef :KK43:

Canım benim hiç moral bozmak yok kendini adet olmaya bi yandan hazırla ki hayal kırıklığı olmasın ama yine de içinde hep bi umut olsun :KK68: ayrıca hiçbir belirtisi olmayıp da hamile olduğunu öğrenen birsürü hamiş var :KK39:

Canım benim hiç moral bozmak yok kendini adet olmaya bi yandan hazırla ki hayal kırıklığı olmasın ama yine de içinde hep bi umut olsun :KK68: ayrıca hiçbir belirtisi olmayıp da hamile olduğunu öğrenen birsürü hamiş var :KK39:
Cok doğru diyosun cnm . Ben zaten 3 gündür adet olucam psikolojisindeyim ve beklemedeyim ama umit herzamn vardir insanin icinde biyerlerinde :KK66:

Cok doğru diyosun cnm . Ben zaten 3 gündür adet olucam psikolojisindeyim ve beklemedeyim ama umit herzamn vardir insanin icinde biyerlerinde :KK66:

Ben 2 aydır falan çörek otu bal tarçın kürü uyguluyordum canım bu ay hayıt tohumu kürünü de uygulayacağım inşaAllah , en azından hormanlar ve yumurta kalitesi gelişimi açısından etkiliymiş bu kürler :)

Ben 2 aydır falan çörek otu bal tarçın kürü uyguluyordum canım bu ay hayıt tohumu kürünü de uygulayacağım inşaAllah , en azından hormanlar ve yumurta kalitesi gelişimi açısından etkiliymiş bu kürler :)
Cnm ben daha bisey kullanmadim onumuzdeki ay da bi deneyeyim diyorum olmadi memlekete gidicem zaten orda doktora gorunucem umarim gerek kalmaz :dua: insaallah sana yarar cnm bu kür :)

X