Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Resmi kirp cnm boyutunu kaldirmiyodur. Ovulasyon testi icin daha erken bence bata 3 gun kala yap koyulasiyosa gebelik testi yap cnm . Benim 5-6 gun once yaptigim silikti

Kizlarrr Hamileligim kesinleşti kan testi yaptim sonuç 687 Darısı isteyen herkese olsun. OKYANUS302 @Piremses_bsra yardimlariniz için çoook tesekkurler
Ne kadar umutsuzdun :) Ben hissetmistim hamile oldugunu cok tebrik ediyorum. Rabbim tamamina erdirsin kucagina almayi da nasip etsin inşallah :)

Selam kızlar ilk kez ovulasyon testi yapıyorum bana biri anlatabilirmi?
Bu testler mi bozuk? 2.cizgi hep aynı koyulukta

Eki Görüntüle 1956841
Selam kızlar ilk kez ovulasyon testi yapıyorum bana biri anlatabilirmi?
Bu testler mi bozuk? 2.cizgi hep aynı koyulukta
Canım 3 4 saat sıvı almamaya dikkat edip yaparsan daha iyi bir sonuç alırsın benimde ilk ay böyle olmuştu sıvı alımına dikkat edince koyulastigini göreceksin

Ne kadar umutsuzdun :) Ben hissetmistim hamile oldugunu cok tebrik ediyorum. Rabbim tamamina erdirsin kucagina almayi da nasip etsin inşallah :)
Çok teşekkürler cnm Aminnn inşaallah hepimizin... Cnm benm 5-6 gun once yaptigim testler hiç koyulasmadi 4 gun kala da gebelik testi yaptim çıkmadı belirti de olmayinca umidimi yitirdim ama Rabbim nasip etti cok mutluyum anlatamam

Saglikla kucagina almak da nasip olsun insallah. Hamilelik herkeste farkli belirtiler veriyor demek ki cok takilmamak lazım :) Seninle aramiz çok az peşpeşe doguracagiz inşallah:)

Aynen cnm bu sureci beraber atlatiriz . Ben sezeyanla yapacağım icin 1 hafta 10 gun erken yapicam aramizda 1 ay var cnm
ilki sezeryan mı oldu canım olsun bakalım ben normal düşündüm ama ilerde ne olacak bilemem inşallah herşey yolunda gider normal çok istiyorum

Saglikla kucagina almak da nasip olsun insallah. Hamilelik herkeste farkli belirtiler veriyor demek ki cok takilmamak lazım :) Seninle aramiz çok az peşpeşe doguracagiz inşallah:)
Evet cnm hamilelik belirtileri kisiye ozel kesinlikle sadece bi kac gündür hafif adet ağrılarım vardi o kadar. Normal dogum yaparsan senden once dogurucam cnm bebislerimiz ayni zamnli gelişmeleri için takipte olalim :)

Kacinci gebeliğin canim neden sezeryan?
2. Bebeğim cnm 3 buçuk yaşında oğlum var . Son hafta yapilan kontrolde doktorum catimin normal doguma uygun olmadığını riskli oldugunu soyledi baska doktora gorundum o da aynısını soyleyince sezeryana karar verdik. Oncelik bebegimin sagligi hakkimizda hayırlısı böyleymiş

Evet cnm hamilelik belirtileri kisiye ozel kesinlikle sadece bi kac gündür hafif adet ağrılarım vardi o kadar. Normal dogum yaparsan senden once dogurucam cnm bebislerimiz ayni zamnli gelişmeleri için takipte olalim :)
Doktor neye karar verirse ben de oyle yapmayi dusunuyorum canım hakkimizda hayirlisi olsun aynen takipte olalım.
Allah bagislasin canim senin ikinci heyecanin olacak ne güzel. Benim ilk gebeligim ve ilk bebegim olacak kismetse.

Doktor neye karar verirse ben de oyle yapmayi dusunuyorum canım hakkimizda hayirlisi olsun aynen takipte olalım.

Allah bagislasin canim senin ikinci heyecanin olacak ne güzel. Benim ilk gebeligim ve ilk bebegim olacak kismetse.
Saol cnm benim. Hepsinin heyecani ayrı. Senin de gebeligin guzel geçer ve saglicakla kucagina alirsin inşaallah . Kucagina ilk aldiginda ki duyguyu tarif edemem Rabbim herkese tattirsin

slm kızlar
ben korunmayı bıraktıktan sonraki 3. ayımda kimyasal gebelik geçirdim. ovulasyon testiyle takip etmiştim ve koyulaşmayı çok güzel yakalamıştım ondan sonrada takip ettim ama olmadı ne yazık ki. ocak ayında da yumurta tembelliğim olduğunu öğrendim. zaten 33 günde bir regl oluyorum 17. ve 20. gün arasında yumurtam çatlıyor ama geçen ay 35. gün rastgele ovu yaptım çok koyu olmasa da koyu gördüm ama ilişki olmadı bu ay takip etmeyecektim ama evde kullanılmamış testleri buldum dedim bu bir işaret olmalı ve dün yapmaya başladım dün 16. günümdü benim yumurtamın olgunlaşması için erken bir gün ama yine küçümsenmeyecek derecede koyu çıktı bende değerlendirdim inşallah bu ay 2. çizginin koyuluğunu görüp bende hamile kalabilirim

İnşaAllah canım benim hiç bozma moralini , bende ovulasyon testiyle geçtiğimiz ay denedim koyu olan günleri yakaladım değerlendirdim de ama olmayınca olmuyor :)) moral bozmak yok bu ay yine deneyeceğim hiç sıkma sende canını inşaAllah bizde buradan yazacağız arkadaşlarımıza güzel haberlerimizi

amin canım inşallahben kimyasal gebelik yaşadığım ay 3 gün üst üste ilişki olmuştu aklında olsun seninde koyulaşmaya başladığı gün tam koyulaştığı gün ve açıldığı gün oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…