Ovulasyon testı ıle gebelık ogrenenler bakabılır mı?

İnsan bir umut herseyi deniyor iki senedir yok çocuk bir kez oldu dört ay önce onda da düşük oldu zaten duzensizim napcami bilemiyorum duphaston adında ilaç kullanıyorum şimdi
Sen yınede 2 gunde bır degerlendır canım ıcerde sperm olsun ovulasyon testınıde yap. Bende baya oldu ne yapsam ne etsem olmuyor tutmuyor bugunde yumurtlamanın 11ncı gunu gene negatıf zaten agrımda basladı benım hastalıklarımda var. Rahım duvarım kalınlasmıyor. Bır ton ılac ıcıyorum. Insallah guzel haberler alırız🙏yardımcı olabılcegım bırsey olursa yaz canım

İlk defa ovülasyon testi denedim 19 Temmuz yumurtlama hemen ertesi günü çatlamayı gördüm adetimin geçmesini bekliyorum öncesinde test yapmayı düşünmüyorum 😊

Sen yınede 2 gunde bır degerlendır canım ıcerde sperm olsun ovulasyon testınıde yap. Bende baya oldu ne yapsam ne etsem olmuyor tutmuyor bugunde yumurtlamanın 11ncı gunu gene negatıf zaten agrımda basladı benım hastalıklarımda var. Rahım duvarım kalınlasmıyor. Bır ton ılac ıcıyorum. Insallah guzel haberler alırız🙏yardımcı olabılcegım bırsey olursa yaz canım
Sen ne zamandir istiyorsun canım kaç yıllık evlisin

Adet döngün nasıl? Benim 25-26 günde bir oluyor genelde bu ay 25 günde oldu 11.gün pik oldu ovülasyonda E eez
O kadar degısıyorkı bazen 15gun gecıkıyor bazen 23 gunde bır bazen 28 gınde bır. Ayda ıkı kere yumurtladıgım oluyormus ılaclardan bunyemde degısıklık gosterıyor

O kadar degısıyorkı bazen 15gun gecıkıyor bazen 23 gunde bır bazen 28 gınde bır. Ayda ıkı kere yumurtladıgım oluyormus ılaclardan bunyemde degısıklık gosterıyor
Buda bugünkü test kafam karıştı😂

Eklentiler

• IMG_20240727_142056.jpg
    IMG_20240727_142056.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 50
Çok iyi anlıyorum seni ben ilk ovulasyon testine başladığım ay hamile kaldım ama kop koyu çıktı çizgi anında sonrası düşük oldu üstüne dört ay geçti adetlerim hep zaten düzensiz doktora gidiyorum sorun yok diyo ama niye duzensizim o zaman neden olmuyor diyorum kendi kendime zaten eşim yanimda degerlendiriyoruz günleri test yaptıkça daha da stres oldum tam koyu olmuyor etmiyor mesela ilk bir saat koyu olan test bir saat sonra t çizgisi hafif siliklesiyir diyorum o zaman bu günde mi olmadi

Çok iyi anlıyorum seni ben ilk ovulasyon testine başladığım ay hamile kaldım ama kop koyu çıktı çizgi anında sonrası düşük oldu üstüne dört ay geçti adetlerim hep zaten düzensiz doktora gidiyorum sorun yok diyo ama niye duzensizim o zaman neden olmuyor diyorum kendi kendime zaten eşim yanimda degerlendiriyoruz günleri test yaptıkça daha da stres oldum tam koyu olmuyor etmiyor mesela ilk bir saat koyu olan test bir saat sonra t çizgisi hafif siliklesiyir diyorum o zaman bu günde mi olmadi
Canım kan testı sonucum 6.71 cıktı. Cok dusuk umarım saglıklı olur. Benım adetlerım cok duzenlıydı ama bır ton ılac kullana kullana duzensızlestı. Bır ay 15 gun hastalıgım gecıkıyor bır cok erken oluyor. Doktor cocugun olmaz rahım duvarın kalınlasmıyor bosuna deneme dedı. Hep negatıf kotu konusmalar.. cok yorgunum ovulasyonda bu ay cıkmadı ama doktora gıttım 21mm dedı onada sasırdım cok karısık duygulardayım. Allahım yuzumuzu guldursın ılk cocuk mu olcak

Evet canım benim ilk olacak iki yıldır evliyim henüz olmadı o yüzden çok istiyorum bilmiyorum belki fe çok istediğim için olmuyordur

X