Ovulasyon testı ıle gebelık ogrenenler bakabılır mı?

Buda bugün ki az önce yaptım hala silinmeye devam ediyo sanki ama yumurtlama tarihim 16 da ama koyuyken açıldı renk
Ya çatlama gerçekleşti ya da henüz yumurtlama olmadı 🤷🏼‍♀️ benim de sanki tam pik göremeden çatlama oldu bu ay bilemiyorum. Zaten piki ve dünü değerlendirdiniz. Test yapmaya devam edin bakalım ne olacak 😅

Çok iyi anlıyorum sizi ama çok erken olacağı için hamile bile olsanız negatif sonuç görebilirsiniz 😅 benim de 2 gün var adete ama hala yapmadım bekliyorum. Siz isterseniz 19’unda test yapın ama negatif olda bile kesin olmayacağını bilerek yapın 👍🏻
Siz test yaptınız mı güzel haber varmı acaba

Bir korku bir heyecan bekliyorum. Test yapmaya cesaretim yok gecikirse yapacağım 😅
Benimde bu yumurtadan umudum kalmadı ayın 9 da koyulasti 2 gündür yok oldu bunu az önce yaptım günde 2 defa yapiliyomus yine sıvı tüketmeden yaptım ama iyice silinmiş sabahki daha koyuydu bundan

Eklentiler

• 1000100862.jpg
    1000100862.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 37
Benimde bu yumurtadan umudum kalmadı ayın 9 da koyulasti 2 gündür yok oldu bunu az önce yaptım günde 2 defa yapiliyomus yine sıvı tüketmeden yaptım ama iyice silinmiş sabahki daha koyuydu bundan
Hadi bakalım belki döllenme oldu bile hayırlısı olsun canım 😊🍀

Test yaptığında haber verirmisin valla çok merak ettim inşallah istediğin gibi olur sonucun ❤️
Canım tabii haber veririm çok teşekkür ederim inşallah sen de çok güzel haberler verirsin 😊💕

Yumurtlamanın olması için 3 gün çizginin koyu çıkması sonrada silikleşmesi gerekiyormuş sanırım değil mi
3 gün sürmesi şart değil iki çizgi aynı koyulukta olunca yumurtlama var demektir. Silikleştiğinde de çatlama gerçekleşmiş oluyor. Bazen bir günde bile çatlama olabiliyor.

Canım tabii haber veririm çok teşekkür ederim inşallah sen de çok güzel haberler verirsin 😊💕

3 gün sürmesi şart değil iki çizgi aynı koyulukta olunca yumurtlama var demektir. Silikleştiğinde de çatlama gerçekleşmiş oluyor. Bazen bir günde bile çatlama olabiliyor.
Şimdi çatladığı anlamına geliyor sanırım değil mi bu testi ne zamana kadar yapacağım

Eklentiler

• IMG_8564.jpeg
    IMG_8564.jpeg
    93,7 KB · Görüntüleme: 45
Şimdi çatladığı anlamına geliyor sanırım değil mi bu testi ne zamana kadar yapacağım
Evet silikleşmesi çatlama anlamına geliyor o günü değerlendirmek önemli. Çatlamadan sonra da adet tarihğne kadar devam edebilirsiniz nadir olsa da bazen ikinci yumurtlama oluyor ama ben eğer pik gördüysem çatlamadan sonra testi bırakıp sonraki yumurtlamaya kadar yapmıyorum 😊

Kızlar sizce bu en son ki pik mi bundam sonra üç gün geçti ve hepsi silik çizgi teste yine de devam ediyorum adetlerim düzensiz doktor bana duphaston adında ilaç verdi bebeğin olursa tutunur yoksa eğer seni adet oldurur dedi adetin 15. Günü başla on gün kullan dedi demem o ki sizce bu pik mi ilaci kullanırsam ya piki göremeden hasta olursam kafam karıştı

Eklentiler

• IMG_20240724_153416.jpg
    IMG_20240724_153416.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20240724_101450.jpg
    IMG_20240724_101450.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar sizce bu en son ki pik mi bundam sonra üç gün geçti ve hepsi silik çizgi teste yine de devam ediyorum adetlerim düzensiz doktor bana duphaston adında ilaç verdi bebeğin olursa tutunur yoksa eğer seni adet oldurur dedi adetin 15. Günü başla on gün kullan dedi demem o ki sizce bu pik mi ilaci kullanırsam ya piki göremeden hasta olursam kafam karıştı
Sanırım yumurtlaman olmuş canım degerlendır

Bu da bugünkü testim o testten dört gün üç gün sonrası kafam karisti
Dun ıle bugun aynı yarın catlar dıye dusunuyorum sen bı dolu bı bos degerlendır. Ben bu ovulasyonlarada ınancımı kaybettım. Bu ay bende hıc koyu ıkı cızgı olmadı doktora gıttım 21mm yumurtan dedı. Ama ovulasyonda yoktu

Dun ıle bugun aynı yarın catlar dıye dusunuyorum sen bı dolu bı bos degerlendır. Ben bu ovulasyonlarada ınancımı kaybettım. Bu ay bende hıc koyu ıkı cızgı olmadı doktora gıttım 21mm yumurtan dedı. Ama ovulasyonda yoktu
İnsan bir umut herseyi deniyor iki senedir yok çocuk bir kez oldu dört ay önce onda da düşük oldu zaten duzensizim napcami bilemiyorum duphaston adında ilaç kullanıyorum şimdi

X