Ovulasyon testı ıle gebelık ogrenenler bakabılır mı?

Bu arada sonucuna sevindim evet düşük ama inşallah saglikla ilerler en azından evet çocuğum oluyormus diyebilirsin tüm doktorlara inat

Evet canım benim ilk olacak iki yıldır evliyim henüz olmadı o yüzden çok istiyorum bilmiyorum belki fe çok istediğim için olmuyordur
Umarım guzel sonuclar alırsın canım. Bazen cok stres yapıyoruz ve degerlerımızı yukseltıyoruz cok ıstedıgımız ıcın allahım mucızelerımızı bıze nasıp etsın

Bu arada sonucuna sevindim evet düşük ama inşallah saglikla ilerler en azından evet çocuğum oluyormus diyebilirsin tüm doktorlara inat
Bazı doktorlar cok acımasız.. buda bugunkı testım

Eklentiler

• 1000070049.jpg
    1000070049.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 43
Bir de tam koyuluk yakalayamadım testte ya o yüzden canımı sıkıyorum niye olmadı diye ama beklicem sabirla
Benımde kanamam oldu kırmızıya dondu dusuruyorum galıba kan verdım ama yıne dusuk kırmızıyada dondu

Eklentiler

• 1000070172.jpg
    1000070172.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 45
Naptın canım merak ettim
Canım düşük yaptım kımyasal gebelık oldu. Sımdı baska doktora gıdıyorum zaten buda son sonrasında allaha emanet cok stres oldum. Sen ne yaptın bır gelısme varmı? Sordugun ıcınde cok tesekur ederım🙏

Canım düşük yaptım kımyasal gebelık oldu. Sımdı baska doktora gıdıyorum zaten buda son sonrasında allaha emanet cok stres oldum. Sen ne yaptın bır gelısme varmı? Sordugun ıcınde cok tesekur ederım🙏
Çok geçmiş olsun canım Allah im hayırlısını versin. Benim de dört günüm kaldı adete bakalım ne oluyor ama yine de pek umudum yok nasip

Insallah guzel haberler alırsın canım. Saglıkla gelır.
Adete üç gün var erken gebelik yaptım çıkmadı birşey hiç bir adet belirtim fe yok sadece yüzüm de sivilceler çıktı her zaman ki gibi birde göğüslerimin ucu aciyo o kadar

Adete üç gün var erken gebelik yaptım çıkmadı birşey hiç bir adet belirtim fe yok sadece yüzüm de sivilceler çıktı her zaman ki gibi birde göğüslerimin ucu aciyo o kadar
Benım 6.72 ıken al bı marka cıkardı cıft cızgı bıde onu dene belkı cıkar

Cok üzüldüm canım:KK43: sen doktora gıdıyor musun?
Gidiyorum devlete de gittim geçen ay adet dönemimde özele gittim hiç problem olmadığını söyledi dedim ama adetlerim hep düzensiz nasıl problem yok diye şimdilik ilaçla altı ay bir deneyelim adeti dedi iste doğum kontrol ilacı vermedi ama progesteron içeren duphaston verdi eğer gebe kalırsam çocuk tutunur yoksa adet gordurur dedi ve dediği gibi de oldu günü gününe adet oldum malesef

X