Ovulasyon testı ıle gebelık ogrenenler bakabılır mı?

Merhabalar, adetime 7 gün var ve ovülasyon yapar yapmaz iki çizgide koyu çıktı sizce var mıdır gebelik bunu yaptıktan 1-2 dk sonra çektim fotoğrafı
Canım hamileliği ovulasyon ile öğrenen çok var ama kesin bir şey söylemek mümkün değil.
Yumurtlama testleri ve gebelik testleri farklı hormonları arar (gebelik için hCG ve yumurtlama için LH), ancak hormonlar kimyasal olarak çok benzerdir. Bazen bir test ikisi arasında ayrım yapamaz. Bir yumurtlama testi idrarınızda yükselen gebelik hormonu seviyelerini tespit ederse, aslında hamile olduğunuzda yumurtlama için pozitif bir sonuç gösterebilir.
Ancak, yumurtlama testi hamile olup olmadığınızı söylemenin güvenilir bir yolu değildir. Hamileliği test etmek için yumurtlama testi kullanırsanız, çok erkense negatif bir sonuç ve test LH tespit ediyorsa yanlış pozitif bir sonuç alabilirsiniz.

Merhaba bende acemiyim bu testte ben 2 gündür yapıyorum adetim biteli bugün 9 gün ve yumurtlamaya yakinmiyim bilmiyorum banada yardımcı olursanız sevinirim üstteki test düne ait alttaki bugün

Eklentiler

• 1000100504.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 73
Merhaba bende acemiyim bu testte ben 2 gündür yapıyorum adetim biteli bugün 9 gün ve yumurtlamaya yakinmiyim bilmiyorum banada yardımcı olursanız sevinirim üstteki test düne ait alttaki bugün
Merhaba canım, kaç günde bir adet oluyorsun? Evet koyulaşmaya başlamış ama henüz yumurtlamaya var. Test yapmaya devam et iki çizgi eşit koyulukta olunca yumurtlama var demektir. O günü ve ikinci çizginin silikleşmeye başladığı çatlama gününü değerlendirmeye çalış. Sonrakileri de atarsan yine yardımcı olmaya çalışırım.

29 günde bir adet oluyorum internette ayın 16 yumurtlama günü gosteriyo ama emin olamadigim için teste başladım

Bunuda 10 dk önce yaptım ama koyulasan t çizgisi bugün nerdeyse yok olmuş dün ki gayet koyuydu rengi acaba çatlama dün mü oldu dünkü testime bakarmisiniz tekrar
Dün tam pik değildi ama bugünü yine de değerlendirin isterseniz. Test yapmaya devam edin belki ilerleyen günlerde yükselip yumurtlama olabilir. Her gün aynı saatlerde ve iki saat önce sıvı alımını keserek yapın testinizi

3 saat su dahi içmedim dün 4 te yaptım bugün 3 te dünki daha koyu olunca bugünde böyle çıkınca dedim acaba dün pikmiydi dünü degerlendirdim bugunude degerlendireyim ve sabırsız olduğum için soruyorum yeniden koyulaşma olmazsa ayın 9 baz alarak 19 da test yapsam belli olur mu adeti beklemek zor geliyo

Çok iyi anlıyorum sizi ama çok erken olacağı için hamile bile olsanız negatif sonuç görebilirsiniz benim de 2 gün var adete ama hala yapmadım bekliyorum. Siz isterseniz 19’unda test yapın ama negatif olda bile kesin olmayacağını bilerek yapın

Hayırlısı bakalım çok tşk ederim dünden beri verdiğiniz bilgiler için inşallah minnak kuzularimizi kucağımıza almak nasip olur

Hamıle mıymıssn canım cok sevındım darısı basıma

Kızlar banada bakar mısınız reglime 7 gün kaldı ovulasyon testi iki gündir böyle pik t hep koyu gebelik mi

Eklentiler

• Screenshot_20240710_143759_Chrome.jpg
    143,4 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar banada bakar mısınız reglime 7 gün kaldı ovulasyon testi iki gündir böyle pik t hep koyu gebelik mi
Canım benım ıkıncı yumurtlama oldu ucuncu gunde yap koyuysa gebelıktır herhalde canım sende gebelık yap

Hamıle mıymıssn canım cok sevındım darısı basıma
Evet canım hamileyim bebeğin kalp atışları biraz yavaş dedi ama doktor düşük tehlikesi varmış. Sağlıklı bir şekilde bebeğine kavuşursun inşallah tez zamanda

Merhaba bu gün pik günü mü oluyor demek istediğibiz t çizgisi silikleşince çatlamış mı olacak

Eklentiler

• 063E9BD9-1CAF-46F8-B671-C03FE7607041.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 63
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…