Gebeliğe Hazırlık ovulasyon testi ile cinsiyet belirleme !!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
20181029_192030.jpg

Kızlar usttekı sabh yaptgm test pık olmustu o sabh oldu ılıskı aksam 7 gbı yaptm dgerını ama 2 saat ancak tutabldm ıdrarımı ve 5 te sıvı aldm 7 de yaptm szce catlamısmı altakkınde

Iyıyım cok sukur 6 haftalık olduk henuz bsey yok bulantı vs bnde kız bebek ıcın bı belırtı arıyorum kızlarda kusma olyo dyolar
Benim bir arkadaşım demiştiki kız bebeklerde 8 9 haftadan sonra mide bulantilari olur diye bilmiyorum ne kadar doğru Rabbim gönlüne göre versin benim içinde duani beklerim

Benim bir arkadaşım demiştiki kız bebeklerde 8 9 haftadan sonra mide bulantilari olur diye bilmiyorum ne kadar doğru Rabbim gönlüne göre versin benim içinde duani beklerim
Ins rabbm sanda gnlndekını nasıp eder bnada dua edın oglmda olmamstı baklm herkes erkn dyo ama baklm

sen erkek mi istiyorsun kız mı peki?
peki, silikleştiğinde mi yumurtluyorsun pik yaptığında mı?
Bnm bı oglm var rabbm veeırırse kız ıstyorum bnm pıkten ıkı gun once bır gun once pık oldgunda sabah oldu 5 gıbı ınanlmaz kasık agrısı cektm yermde dramadm 7 de alttakı testı yaptm ama ıdrarımı tutmadm dkkat etmadm sıvı alımına

Ins rabbm sanda gnlndekını nasıp eder bnada dua edın oglmda olmamstı baklm herkes erkn dyo ama baklm
kızımda kusmadım öyle ilk haftalarda, koku hassasiyeti had safhadaydı, salçalı yağlı yemek görmek istemezdim hayırlısı olsun..sağlıklı olsun da.

Kızın sagdamıydı pkı soldamydı bnm oglm soldaydı hep ck fena agrıyodu
hatırlamıyom yaa 9 yaşında bide o zaman bunlardan haberimiz yoktu elimize ultrason kağıdı verip gönderdilerdi.. ama şimdi anlıyorum ki kese yuvarlaktı kız diyorlar ona :)

X