Gebeliğe Hazırlık ovulasyon testi ile cinsiyet belirleme !!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben adet oldum maalesef hamile kalamadım inş sizden güzel haberler gelebilir

Tubammms ben sanırım hamileyim ben test yaptım 11 gün önceki negatifti erkendi tabiki ben bat 2 geçince test aldım sonuç boyle
20171004_181026.png
kan yarın alicam

Tubammms ben sanırım hamileyim ben test yaptım 11 gün önceki negatifti erkendi tabiki ben bat 2 geçince test aldım sonuç boyleEki Görüntüle 2051880 kan yarın alicam
süper allahım korusun bebişini . hadi hayırlı olsun cnm allahım sağlıklı ve hayırlı bebişin olur gönlüne göre verir inşallah. aminnn çok sevindim. cnm bnm. bakalım cinsiyet ne olacak muhakkak yaz daha var ama hadı hayırlısı :) ben ekim düşünmüyorum çocuk yapmayı ilkönce sütten kesmem lazım bizimkini geceleri zor oluyor. ay hadi bakalım sevindim yaaa

süper allahım korusun bebişini . hadi hayırlı olsun cnm allahım sağlıklı ve hayırlı bebişin olur gönlüne göre verir inşallah. aminnn çok sevindim. cnm bnm. bakalım cinsiyet ne olacak muhakkak yaz daha var ama hadı hayırlısı :) ben ekim düşünmüyorum çocuk yapmayı ilkönce sütten kesmem lazım bizimkini geceleri zor oluyor. ay hadi bakalım sevindim yaaa

Sağol cnm önce kalp atışı duyim de ins paylaşırım tabiki senin için de hakkında hayırlısı olsun ins hepimiz için hayırlısı olsun :))

Malesef düşük yapıyorum şu an ve bugün hasta oldum beta hala 24 düşük devam ediyor yarın uyuşmazlık iğnesi olucam sanırım kan uyuşmazlığından tutunamadı bebeğim hayırlısı tek avuntum kürtaja vs gerek kalmadan kendiliğinden düşük olması hayırlısı Allahım bekle dedi daha zamanı var dedi 3 ay gebelik yok en az hepimizin hakkında hayirlisi olsun

Malesef düşük yapıyorum şu an ve bugün hasta oldum beta hala 24 düşük devam ediyor yarın uyuşmazlık iğnesi olucam sanırım kan uyuşmazlığından tutunamadı bebeğim hayırlısı tek avuntum kürtaja vs gerek kalmadan kendiliğinden düşük olması hayırlısı Allahım bekle dedi daha zamanı var dedi 3 ay gebelik yok en az hepimizin hakkında hayirlisi olsun
çok üzüldüm cnm ya ne oldu şimdi inşallah tutunabilmiştir

Merhaba kizlar sitede arama yaparken buldum bu konuyu yazan yok ama belki yeniden aktiflestirebiliriz benimde bir kizim var ikinci bebegimin Allahin izniyle hayirli saglikli bir erkek olmasini cok istiyorum ovulasyon testi ve yumurtlama takibi yaptiracagim bir sure sonra denememi yapacağım bu suredede bu yontemlerle hamile kalip bebeği erkek olanlardan yardim istiyorum :dua:

Merhaba kizlar sitede arama yaparken buldum bu konuyu yazan yok ama belki yeniden aktiflestirebiliriz benimde bir kizim var ikinci bebegimin Allahin izniyle hayirli saglikli bir erkek olmasini cok istiyorum ovulasyon testi ve yumurtlama takibi yaptiracagim bir sure sonra denememi yapacağım bu suredede bu yontemlerle hamile kalip bebeği erkek olanlardan yardim istiyorum :dua:
cnm duydugum kadarıyla yumurtlama gününde ilişkiye girmen önemli birde eşinize bol bol keçi boynuzu reçeli yedirin spermlerin hareketliliğini saglıyor kaliteli olması lazım ve de dua tabi ki allah gönlüne göre versin :KK66:

cnm duydugum kadarıyla yumurtlama gününde ilişkiye girmen önemli birde eşinize bol bol keçi boynuzu reçeli yedirin spermlerin hareketliliğini saglıyor kaliteli olması lazım ve de dua tabi ki allah gönlüne göre versin :KK66:
Amin canim cok saol insallah. Ama yumurtlama doneminde hamile kalip kizi olan arkadaşımda var

Benimde iki kızım var bu ay bende denicem ovulasyon testi aldım onunla yumurtlama dan sonra ilişki olursa erkek diyolar kızlazım adet bittikten sonra oldular ikisi de birinci haftada yumurtlama dan önce yani bence öyle deneyin bu ay hamile kalmazsaniz

Zaman geçmiş ama merak ettim hamileymissinuz cinsiyet belli mi acab

Bebeğin cinsiyetini belirleyen erkekten gelen spermdir. Yani erkektir. Bu durumda kadının yumurtlama günü öncesi sonrasıyla ne alakası var. Biri gerçekten bunu bana açıklayabilir mi?
Çin takvimi bile bundan daha mantıklı yemin ederim :KK70:

teori şudur ki

spermlerde y daha hızlı ilerler ama çabuk ölür

x daha nazlı yavaştır ama daha uzun yaşar

eger yumurtlama oldugunda hali hazırda spermler var ise ve onlarla döllenirse muhtemelen y ler ölmüş x ler hala yasıyor olacak ve

xxkız olucak

ama yumurtlamadan sonra yeni spermlerle karşılaşırsa bu defa hızlı koşan y ler ile karşılaşıp

xy erkek olucak

ne kadar dogrudur bilemem

teoriyi çürüten örnek de var dogrulayan da

teori şudur ki

spermlerde y daha hızlı ilerler ama çabuk ölür

x daha nazlı yavaştır ama daha uzun yaşar

eger yumurtlama oldugunda hali hazırda spermler var ise ve onlarla döllenirse muhtemelen y ler ölmüş x ler hala yasıyor olacak ve

xxkız olucak

ama yumurtlamadan sonra yeni spermlerle karşılaşırsa bu defa hızlı koşan y ler ile karşılaşıp

xy erkek olucak

ne kadar dogrudur bilemem

teoriyi çürüten örnek de var dogrulayan da
şuan en azından bu işin mantığını anlamış oldum. Yani bir nevi direk kız ya da erkek olur diyemesek te, kız veya erkek olma olasılığını bu şekilde artırmış oluyoruz.
Evet ilk başta bana çok saçma gelmişti, ama siz böyle anlatınca daha mantıklı gelmeye başladı:KK64:

X