Gebeliğe Hazırlık ovulasyon testi ile cinsiyet belirleme !!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım neler yaptın Rabbim sağ salim kavustursun
24-30 saat arası ilişki oluyordu ovülasyonda çift çizgi görünene kadar öyle yaptık. çift çizgiden sonra daha ilişki olmadı. birde özellikle sabahları ilişki olması kız bebeğe daha uygunmuş diye internette okumuştum. onun dışında birde başında kız çocuğuna niyetlenerek başladık. rabbim dularımızı kabul etti. bir de çin takvimine de bir yandan bakmıştım o ay kız diye gösteriyordu. tuttu oğlumda da erkek diye gösteriyordu o da doğru oldu bilmiyorum benimkiler doğru çıktı yaş hesaplamaları doğru yapmak gerek zaten artık otomatik hesaplama çıkarmışlar o direk diyor :) en önemlisi de dua tabi ki.

24-30 saat arası ilişki oluyordu ovülasyonda çift çizgi görünene kadar öyle yaptık. çift çizgiden sonra daha ilişki olmadı. birde özellikle sabahları ilişki olması kız bebeğe daha uygunmuş diye internette okumuştum. onun dışında birde başında kız çocuğuna niyetlenerek başladık. rabbim dularımızı kabul etti. bir de çin takvimine de bir yandan bakmıştım o ay kız diye gösteriyordu. tuttu oğlumda da erkek diye gösteriyordu o da doğru oldu bilmiyorum benimkiler doğru çıktı yaş hesaplamaları doğru yapmak gerek zaten artık otomatik hesaplama çıkarmışlar o direk diyor :) en önemlisi de dua tabi ki.
Peki pik ve cat arası kac saat yumurtan kaç saat pik kaldı çok sevindim adına

şimdi anladım ne demek istediğinizi. canım ben o zamanlarda da ikinci çocuk için çalışmalar yaparken bir yandan emziriyordum. emzirdiğini için olmadı 4 kez denediğim halde. sonra emzirmeyi nisan ayı bıraktım. sonra izine gittiğim için düşünmedim bebek temmuzda geldim evime. ağustosta kaldım hamile daha yeni bir aylık. bunda da 11. 12. 13. günleri değerlendirdik 14. günü yapmadık 15. gün yaptık. çift çizgiyi 16. günde görmüştüm daha da ilişki olmadı. bakalım bunun cinsiyeti ne olacak bende meraktayım
Burda 16 cı gn cft czgıyı gordm demssnz 16 cı gndemı olmstu

Merhaba kizlar ben 12.ci ayin 21 de adet gordum ve ovalasyon testi araciligiyla 12.ci gun gulen yuzu buldum ve ogun birliktelik oldu benim 3 kizim var once allahim kizlarima can sagligi ve uzun omurler nasip etsin ama gel gorelimki gonul birde erkek bebek istiyor ben daha once bu ovalasyon testini kullanmadim cevremdeki insanlardan yeni duydum acaba benimki ogun tutmusmudur erkek bebek olma ihtimali varmidir yinede herseyin hayirlisini versin rabbim

X