Gebeliğe Hazırlık ovulasyon testi ile cinsiyet belirleme !!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya benim gibi adet sonrasi yumurtladigini düsünen varmi eczanede test siparis ile geliyormus alamadim.. ama önceki hamileliklerimi düsününce adet bitti yikadim oldu tuttu ikiside erkek oldu ama bu sefer kiz istiyorum Allahtan yani Adet bitimi catladim ve erkek olduysa kizi ne ara yapacam ben

Merhaba kizlar ben 12.ci ayin 21 de adet gordum ve ovalasyon testi araciligiyla 12.ci gun gulen yuzu buldum ve ogun birliktelik oldu benim 3 kizim var once allahim kizlarima can sagligi ve uzun omurler nasip etsin ama gel gorelimki gonul birde erkek bebek istiyor ben daha once bu ovalasyon testini kullanmadim cevremdeki insanlardan yeni duydum acaba benimki ogun tutmusmudur erkek bebek olma ihtimali varmidir yinede herseyin hayirlisini versin rabbim
gülen yüz demek iki gün içinde çatlayacağının haberini veriyor. yani siz 12.13.ve 14. günlerinizde de ilişkiye girmeniz daha iyi olurdu. rabbim gönlüne göre hayırlı evlat nasip etsin canım bunlar sadece bir ihtimal herşeyden önce dua ve niyet çok önemli

ya benim gibi adet sonrasi yumurtladigini düsünen varmi eczanede test siparis ile geliyormus alamadim.. ama önceki hamileliklerimi düsününce adet bitti yikadim oldu tuttu ikiside erkek oldu ama bu sefer kiz istiyorum Allahtan yani Adet bitimi catladim ve erkek olduysa kizi ne ara yapacam ben
Canım senin en garanti ateş ölcme yöntemi yapman gerek akinti ile saşarsin ovulasyon testi de yok diyorsun

Merhaba kizlar ben 12.ci ayin 21 de adet gordum ve ovalasyon testi araciligiyla 12.ci gun gulen yuzu buldum ve ogun birliktelik oldu benim 3 kizim var once allahim kizlarima can sagligi ve uzun omurler nasip etsin ama gel gorelimki gonul birde erkek bebek istiyor ben daha once bu ovalasyon testini kullanmadim cevremdeki insanlardan yeni duydum acaba benimki ogun tutmusmudur erkek bebek olma ihtimali varmidir yinede herseyin hayirlisini versin rabbim
canım merak ettim hamile misin cinsiyet ne?

Merhaba! Hanimlar ben erkek bebek istiyorum biraz kafam karişti bana yardimci olurmusunuz ovülasyonun hangi zamanlari birliktelik olmali

Merhaba! Kizlar ben şimdi regl günümdeyim yumurtlama günüm 26 aralik oluyor erkek bebek istiyoruz bunun için yumurtlama günümü birliktelik olmali

Merhaba! Kizlar ben şimdi regl günümdeyim yumurtlama günüm 26 aralik oluyor erkek bebek istiyoruz bunun için yumurtlama günümü birliktelik olmali
Merhaba 3 erkek annesiyim hicte yumurtlama gunumde olmadi hemen adet bitimi tuttu 3 ucude ama siz yinede deneyin ben karistirmayim sadece suna dikkat oncesinde birliktelik olmasinki kaliteli sperm bol olsun iliskide allah gonlundekini versin

X