Gebeliğe Hazırlık ovulasyon testi ile cinsiyet belirleme !!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
şuan en azından bu işin mantığını anlamış oldum. Yani bir nevi direk kız ya da erkek olur diyemesek te, kız veya erkek olma olasılığını bu şekilde artırmış oluyoruz.
Evet ilk başta bana çok saçma gelmişti, ama siz böyle anlatınca daha mantıklı gelmeye başladı:KK64:

ben de uymaya çalıştım bakalım :)

Çift çizgiden bir gün önce ve çift çizgi günü ilişki olmuştu kızlar ve bebişim kız.Yani erkek isteyen arkadaşlar silikleştiği gün ilişkiye girerse ihtimal daha yüksek

T tubamms gebelik varmi varsa bebeginiz ne oldu ve yaptıklarınızı bizimle de paylasirmisin
şimdi anladım ne demek istediğinizi. canım ben o zamanlarda da ikinci çocuk için çalışmalar yaparken bir yandan emziriyordum. emzirdiğini için olmadı 4 kez denediğim halde. sonra emzirmeyi nisan ayı bıraktım. sonra izine gittiğim için düşünmedim bebek temmuzda geldim evime. ağustosta kaldım hamile daha yeni bir aylık. bunda da 11. 12. 13. günleri değerlendirdik 14. günü yapmadık 15. gün yaptık. çift çizgiyi 16. günde görmüştüm daha da ilişki olmadı. bakalım bunun cinsiyeti ne olacak bende meraktayım

şimdi anladım ne demek istediğinizi. canım ben o zamanlarda da ikinci çocuk için çalışmalar yaparken bir yandan emziriyordum. emzirdiğini için olmadı 4 kez denediğim halde. sonra emzirmeyi nisan ayı bıraktım. sonra izine gittiğim için düşünmedim bebek temmuzda geldim evime. ağustosta kaldım hamile daha yeni bir aylık. bunda da 11. 12. 13. günleri değerlendirdik 14. günü yapmadık 15. gün yaptık. çift çizgiyi 16. günde görmüştüm daha da ilişki olmadı. bakalım bunun cinsiyeti ne olacak bende meraktayım
Öğrenince yazarmisn Rabbim gönlüne göre versin

kızlar benim bir oğlum var 14 aylık. bir de kızım olsun çok istiyorum 11. günü ilişki oldu 14. günü bugün yani çift çizgiyi gördüm muhtemelen yarın yumurtlama gerçekleşecek sizce hamile kalma olasılığım var mıdır ? 4 gün zaman geçmiş oluyor bugün ilişki olmalı mı olursa erkek ihtimalı çok yüksek oluyor diyeçok okudum bilmiyorum ne yapmayalım ?????? sadece çift çizgiyi görüp o gün ilişki olup daha sonra olmadan hamile kalan var mı ?? varsa cinsiyetleri ne oldu ?Allah ne nasip ederse o o olacaktır da ama tedbir elden takdir allah'tan napalım bizim ki bir umut işte bana yardımcı olan var mı
Benim ikiz kizlarim oldu ovu testi ile takip ettim cift pozitif gordugum gun birliktelik oldu 2-3 gun sonra uzayan akintim oldu 7 gun ara verdim sizin cinsiyet tahmini yaptimi drnuz rabbim saglikla gonlunuzdekini nasip etsin insallah

Çift çizgiden bir gün önce ve çift çizgi günü ilişki olmuştu kızlar ve bebişim kız.Yani erkek isteyen arkadaşlar silikleştiği gün ilişkiye girerse ihtimal daha yüksek
Iyı gnler gezınırkn yazdgınızı okudum bnde sızın gıbı cıft cızgıden ıkı gun oce bır gun once ve pık oldgu gun ılıskım oldu ve kızım olmasını ıstyrm sızınde pık oldugu gun mu olmstu ılıskı yanı t c den daha koyu oldugu gun

Pik ten birgün önce ve pik günü olmuştu cnm
Yumurtanın catlamsıyla ne kadar sure var pkı blyomusun ay ıcıme bı su serptn rabbm ıns bnada nasıp eder bnm test olmadgndan yapamdm 7 gbı yaptm cft czgydı rabbm senınde kucagına almayı nasıp etsın

Yumurtanın catlamsıyla ne kadar sure var pkı blyomusun ay ıcıme bı su serptn rabbm ıns bnada nasıp eder bnm test olmadgndan yapamdm 7 gbı yaptm cft czgydı rabbm senınde kucagına almayı nasıp etsın
Amin cnm inşallah ertesi gün sabah yaptığımda hala koyuydu çizgi sonra bidaha yapmadım yani çatlama tam olarak ne zaman oldu bilmiyorum cnm

Selamlar :KK24:
Sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah. :dua:
cinsiyeti belli olmuştur artık bizimle de paylaşır mısın? :emir_bebek:
benim anladığım eğer doğruysa, silikleştikten sonra erkek olma şansı fazla e hem öncesi hem sonrası birlikte olunca artık hangisi galip gelirse :ıslık:

benim anladığım eğer doğruysa, silikleştikten sonra erkek olma şansı fazla e hem öncesi hem sonrası birlikte olunca artık hangisi galip gelirse :ıslık:
Sız erkekk bebekmı ıstyorsunuz tabı rabbım nasıp ederse

Kızı olacak mış arkadasin

Ayy ben yanlış kişi için kızı olacak demişim o arkadş daha yazmadi

X