Ovulasyon testi 3 kez pik çıktı

Kızlar 26-27-28-29 temmuz ovulasyon testi yaptım 26-27 ile aynı ama çöpe atmışım görseli yok üst üste pik olunca şüphelendim gebe olabilir miyim diye çünkü geçen ay bir kez pik oldu hemen silikleşti 28 indeki de silik geldi bana ama bugün yine pik oldu sizce bu hamilelik belirtisi olabilir mi pcos var bende ve femara kullandım doktor 18-20-22 temmuz değerlendir dedi o zamanlar yumurtlama bekliyordu galiba o zaman da şeffaf akıntım oldu yumurtlama oldu sanıyordum yine mi yumurtlama oldu yoksa gebe miyim anlamadım 🥺
Canım çok kısa sürede hemen olucağını düşünmüyorum femara kullanmışsın en az 14-15 gün geçmesi lazım ilişkinin üstünden hadi en erken 12 gün olsun. Femara kullandığın için bi tık daha beklentiye girmem normal pco varsa değerlendirmeye devam et adete kadar

Canım çok kısa sürede hemen olucağını düşünmüyorum femara kullanmışsın en az 14-15 gün geçmesi lazım ilişkinin üstünden hadi en erken 12 gün olsun. Femara kullandığın için bi tık daha beklentiye girmem normal pco varsa değerlendirmeye devam et adete kadar
6+4 haftalık gebeymişim o yüzden 8 gün yaptım hepsinde pik gördüm ovulasyonda 🙏

Kızlar regl olmama 4 gün kaldı hamilelik belirtilerim var .Bu ovulasyon testim hamile olsaydım pik olması mı lazımdı yoksa ovulasyonda tek çizgi çıksa bile hamile olabilir miyim

Eklentiler

• BE92A52A-FC3F-4EA8-9F8E-9C677BA54D41.jpeg
    BE92A52A-FC3F-4EA8-9F8E-9C677BA54D41.jpeg
    90,8 KB · Görüntüleme: 17
İnşallah sizede nasip olsun en kısa zamanda 🥰🙏 kilo çok önemli ben verdim baya etkileri azalmıştı
Öncelikle çok çok hayırlı olsun Rabbim tamamına erdirsin eli ayağı düzgün sağlıklı yavrucak olsun :)) 🥰 bir şey sorabilir miyim ? Bende pcosum şuan 86 kg . İlk defa. 50 gündür regli olamıyorum . Doktorum tarlusal verdi pazar günü bitti hala olamadım. Doktorum 10 kg versen daha iyi olur dedi . 10 gündür deli gibi düzenli spor yapıyorum ve diyet te. Gram oynamıyor regli olamadığım için. Siz kaç kg vermiştiniz ? Şimdiden teşekkür ederim 🤩

Öncelikle çok çok hayırlı olsun Rabbim tamamına erdirsin eli ayağı düzgün sağlıklı yavrucak olsun :)) 🥰 bir şey sorabilir miyim ? Bende pcosum şuan 86 kg . İlk defa. 50 gündür regli olamıyorum . Doktorum tarlusal verdi pazar günü bitti hala olamadım. Doktorum 10 kg versen daha iyi olur dedi . 10 gündür deli gibi düzenli spor yapıyorum ve diyet te. Gram oynamıyor regli olamadığım için. Siz kaç kg vermiştiniz ? Şimdiden teşekkür ederim 🤩
Ben 25 kilo verdim evlenmeden önce vermiştim ama sonra korumaya geçtim

Ovulasyon testi birebir gebeliği göstermiyor ama bende üst üste pik çıkmıştı ordan şüphelendim ilk
Bende buradaki arkadaşlardan gördüğüm kadarıyla hamile kalan herkesin ovulasyon testinde pik oluyor o yüzden umutsuzluğa kapıldım ama adette hiç olmayan göğüs ağrım kasık ağrım bulantılarım var siz yumurtlamadan kaç gün sonra ,regl olmadan kaç gün önce pik gördünüz

Bende buradaki arkadaşlardan gördüğüm kadarıyla hamile kalan herkesin ovulasyon testinde pik oluyor o yüzden umutsuzluğa kapıldım ama adette hiç olmayan göğüs ağrım kasık ağrım bulantılarım var siz yumurtlamadan kaç gün sonra ,regl olmadan kaç gün önce pik gördünüz
Reglden nerdeyse 10 gün öncesinde pik görmeye başladım

X