Ovulasyon test 7 gün sonra yeniden silik gösterir mi? Bakar misiniz kafam karisti🤦🏽‍♀️

Zhrygz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2023
72
27
34
Merhaba arkadaşlar. 4 haziran en son adet tarihimin ilk günü sonrasında ben adetin 7 inci günü test yapmaya başladım ama gün aşırı adetlerim düzensiz diye. 3 gün gün arayla yaptım 14 hazirani değerlendirdim (pik olmasa da). Sonrasında hastanede olduğumuz için test yapamadım ilişki de olmadı. Bugün bir yapayım dedim ve yine silik görünüyor. Biliyorum pik değil galiba daha koyu olmalı ama pik olurmu acaba daha? Şimdi silik ise 14 haziranda neden silik ciktiydi? Ilk kez kullandığım için tam bilemiyorum. Bir de 7 gün evde yoktum yapamadım. Yapsammi devamli biraksammi bu ay bilemedim. Böyle olan varmı??

Eklentiler

• IMG_3210.jpeg
    58 KB · Görüntüleme: 57
Sanırım siz test yapmadığınız günlerde koyu olduğu zamanı kaçırdınız 14 Hazirandan sonra her gün yapsaydınız koyuluğu görecektiniz belkide ama bugün de çatlamış gibi duruyor değerlendirin bence

Evet o koyuluk ne zaman oldu bilemiyorum. 14 u değerlendirdim ama sonrasında hastanedeydim bugün yaptım tekrar silik kafam karisti o yüzden degerlendirelim bakalım nolacak.

Bencede 14-21 haziran arası koyulaştı ama kaçırmışsınız olsun bugün de çatlamış gibi duruyor inşallah tutar

Bencede 14-21 haziran arası koyulaştı ama kaçırmışsınız olsun bugün de çatlamış gibi duruyor inşallah tutar
Tekrar çatlama olabiliyor mu yani? Onu bilmiyordum. O yüzden karisti kafam yaa ilk kez de kullanayim dedim sansima kullanamadim.

Örnek üzerinden gidelim mesela 19 haziranda yumurtladınız ama test yapmadığınız için göremediniz 20 haziran da da yumurtlamanız devam etti bugün de çatladı çatladığı içinde testiniz günden güne silikleşecekişte test yapabilseydiniz daha net görürdük ama yine de değerlendirmeniz de fayda var bugünü

Bugün tekrar yaptım bakın dün ve bugün kafam karisti sürekli bende silik mi çıkacak? Bugün daha belirgin sanki anlamadım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Eklentiler

• IMG_3215.jpeg
    59,5 KB · Görüntüleme: 52
Bugün tekrar yaptım bakın dün ve bugün kafam karisti sürekli bende silik mi çıkacak? Bugün daha belirgin sanki anlamadım. Siz ne düşünüyorsunuz?
Ayy haklısınız bu testler kafa karıştırıyor yaacaba 14 ünde yumurtlamadınız da bir kaç güne koyulaşacak mı ki siz yinede takip edin bakalım

Mesela bunlarda benim testlerim 19 hazirana pik 20 hazirana çatlama demişlerdi bu marka tam kopkoyu çıkarmayabiliyormuş

Eklentiler

• IMG20230621094138.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 46
Bence testlere devam edin lh oyle biseyki birgün düsüp birgğn artabiliyor onemli olan iki kopkoyu gormek o zaman yumurtanın varlıgından sozedebiliriz tabaiki yapmadıgınız günlerde koyu olmus olabilir .ama suda var benim ornek veriyorum bugun t cizgim belirginken yarın yumurtlamam olur diyordum bi bakıyırdum yarına daha silik baya arastırdım dalgalanmalar olabilir onemli olan koyu gırup catladıgını gorene kadar devam etmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…