Ovulasyon Günlüğüm

bana mı sordun canım anlayamadım ama ben 28 bazen 30 günde bir
evet sana sormuştum ama alıntı yanlış olmuş :) telefonlarda adet takipleyicisi mesela bana 15.güne yumurtlama günü belirliyordu test ile 12. gün olduğunu öğrendim hergün yeni bir bilgi :)

evet sana sormuştum ama alıntı yanlış olmuş :KK66: telefonlarda adet takipleyicisi mesela bana 15.güne yumurtlama günü belirliyordu test ile 12. gün olduğunu öğrendim hergün yeni bir bilgi :KK66:
yani sanırım benimde 24. günde yuöurtlama oluyo bu ay tutmadıysa önümüzdeki ay doktr yumurta takibi yapacak 22 ağustosta randevum var bakalım

yani sanırım benimde 24. günde yuöurtlama oluyo bu ay tutmadıysa önümüzdeki ay doktr yumurta takibi yapacak 22 ağustosta randevum var bakalım
tanıdığım 2 sene bebek istiyordu onunda 30-32 günde bir regl görürdü ovu testiyle ilk ayda hamile kaldı doktorun dediği tarihle teste çıkan tarih çok alakasızdı dedi birazda ondan başladım bende teste

Her sabah aynı saatlerde test yapıyordum t çizgi silik çıkıyordu. Bugün sabah ovulasyon testim çift T çizgiside koyu çıktı pozitif sanırım. Bugün mü ilişki olmalı 12 saat sonramı anlayamadım ? ne yapmam lazım?

X