Ovulasyon Günlüğüm

yarın aynı saatte yine test yap dahada koyulaşacak benim 11.gün böyleydi 12.gün koyulaştı. adet döngün derken kaç günde bir adetin? birde hangi markanın testini kullanıyorsun?

yarın aynı saatte yine test yap dahada koyulaşacak benim 11.gün böyleydi 12.gün koyulaştı. adet döngün derken kaç günde bir adetin? birde hangi markanın testini kullanıyorsun?

Canim 29 gun arasi laboquick testimin markasida internetten getirttim siz hangi markayi kullaniyorsunuz

benimde aynı laboquick. bekleyin bence. benim koyulaşıncaya 3 gün birliktelik oldu.hayırlısı artık...

Hayirisi canimcim hepimiz icinde koyulassin da biran once beklemekten baska caremizde yok korkuyorumda testler yanlis cikar die de cnm bu sicaklik olcusunu nasil olcuyorlar bilgin varmi ?

ateş ölçerle vücut ısı arttıkça sanırım hiç yapmadım sana yanlış bilgi vermek istemem. ovulasyon testini de ilkez bu ay denedim.

biz 2,5 yıldır istiyoruz.2 aşılama negatif...1 tüp bebek kimyasal gebelikle sonuçlandı.bizimkisi sebepsiz infertilite..

Canimm benimmm allahim yuzunu guldursun insallah dualarim seninle bizde 11ay oldu evleneli esimle biraz zaman gecsin istedik iste bu ay basladik bende korkuyorum olmazsa die herkezde kafana takma dusunme diyor psikolojik oluyormus senin neden boyle oluyormus canim

Merhaba canim bende bu ay ovulasyon testi kullandim resimleri yukleyeyim.17 ağustos bat 28 günde bir genelde ama dun 24.gund kopkoyi iki ciGiyo yakaladim henuz değerlendirmedir bu aksam degerlendircem biraz garip değil.mi bu durum

Eklentiler

• IMG_20140812_202626-1.jpg
    16,7 KB · Görüntüleme: 114
sebepsiz işte sebebini bulsak keşke çözümünü ona göre ararız ama sebep olmayınca..?..sakın korkup stres yapma ben cok stres oluyorum belkide başlıca sebebi bu oldu

Merhaba canim bende bu ay ovulasyon testi kullandim resimleri yukleyeyim.17 ağustos bat 28 günde bir genelde ama dun 24.gund kopkoyi iki ciGiyo yakaladim henuz değerlendirmedir bu aksam degerlendircem biraz garip değil.mi bu durum
inşallah düşündüğümüz gibi sonuçlanır..her zaman nerede varsa Rabbim isteyen herkese versin...

sizin bat çok yakın , test sonucu gerçekten garip. inşallah aklımızdan geçen ama dilimizden dökülmeyen şey gerçek oluyordur. Allah yardımcınız olsun güzel haberlerinizi bekliyorum

sizin bat çok yakın , test sonucu gerçekten garip. inşallah aklımızdan geçen ama dilimizden dökülmeyen şey gerçek oluyordur. Allah yardımcınız olsun güzel haberlerinizi bekliyorum
inşallahh canım inşallah dün yeniledim tetsi tamamen siliniiyordu sanırımm gec yumurtluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…