Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sabah ovulasyon yaptım t diğerinden köyü cıktı şimdi yaptım ikisi aynı renk cıktı bu gece deneyecez tutma ihtimali var mi

Benım ılk bebekte bırgun ğık oldu ogun sılındı bebegı 20hafta tasıdım cnm pık ın cok az olmasını hıc duymadım valla nabım bende kendım yogut kefır yaptm onu yıyorum dogal beslenmeye calısıyourm bıde kecıboynuzuda yıyorum buarada basladm bal polen propolıs sonumuz ne olcak bılmem ovuyla da takıp yapıyorum koyulasırsa hemen dr a gıdıcem

Kızlar sabah ovulasyon yaptım t diğerinden köyü cıktı şimdi yaptım ikisi aynı renk cıktı bu gece deneyecez tutma ihtimali var mi
Sen bu geceyle uc gun spermınde esının sıkıntı yoksa degerlendır cnm ben o sekıl hamıle kalmıstım

Yarasın inşallah canım benım iste okudugumuz herseye inanıyoruz umut baglıyoruz.. Yemediğim içmediğim bi sogan suyu kaldı herhalde benım de

Kızlar yardımcı olun 23.günüm şuana kadar gördüğüm en koyu 20.ve 21.gün. Test yapmayı bırakıcam artık. Kontrole gittiğimde yumurtam vardı olgunlaşmış ama çatlamadı sanırım anlamadım

Eklentiler

• 20191203_191819.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 34
Cnm yumurtan catlamadıysa suan ıcerde sperm kalır yumurtlama olunca hemen doller kalmasa bıle 1 gunnyasadogı ıcın yumurta yarın a kalsads doller oyuzden uc gun ust uste sperm sıkıntınız yoksa degerlemdır derım sonra ıkıgunde bır devam

Bana yardımcı olun kızlar en attakı bugun yaptıgım test adetin 10.günü bugün

Eklentiler

• 30D74538-7C73-4933-87D7-F1AC83A5C754.jpeg
    61,6 KB · Görüntüleme: 41
Aselece kuzum nasılsın bugun 14.gun yarın dr randevum var yumurta buyuyomı sence az önce yaptım

Eklentiler

• image.jpg
    97,4 KB · Görüntüleme: 37

Kızlar merhaba aranızda benim sorularıma cevap verebilecek biri var mıdır? Sizinle ovülasyon testlerimin fotoğraflarını paylaşmak istiyorum bir de ilişki takvimimi... Doğru mu yapıyorum yoksa aylardır yanlış mı anlamışım bilmiyorum. Umarım bana yardımcı olabilirsiniz. Ben 24 Kasım öğleden sonra yaptığım testte piki gördüm 25'inde de çatlamayı gördüm yani böyle yorumladım. Pik günün öncesi pik günü ve çatlama günü ilişki yaşadım. Yumurtlamanın ertesi gününü değerlendiremedik ama bir sonraki günü değerlendirdik. Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Cnm ben pik günü ve ertesi 2 günü toplam 3 günü ust uste degerlendırıp hamıle kalmıstım pik gününu degerlendırdıysen tabıkı sperm 2 3 gunnyasayabılıyor tutabılır neden olmasın

Cnm ben pik günü ve ertesi 2 günü toplam 3 günü ust uste degerlendırıp hamıle kalmıstım pik gününu degerlendırdıysen tabıkı sperm 2 3 gunnyasayabılıyor tutabılır neden olmasın
Bende aynı bu sekılde yasadım bu ay ınsallah hepımız ıcın olumlu olur catladıktan sonra yapamadık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…