Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sorun degil canim en kisa zamanda yine degerlendir 2 gun
Tamam canım yarında denıcem yapmayı ogunlerde hep bırseylee cıkıyor...pık oldugu gun ve sılıklestıgı gun em onemlı gun degıl mı yanlıs mı bılıyorum bu arada pıkten oncekı gunde ılıskı oldu

Tamam canım yarında denıcem yapmayı ogunlerde hep bırseylee cıkıyor...pık oldugu gun ve sılıklestıgı gun em onemlı gun degıl mı yanlıs mı bılıyorum bu arada pıkten oncekı gunde ılıskı oldu
Pik çatladığı gun ve 2 gun daha degerlendirmek en onemlisi canim.

Bi karışıklık oldu bende :) bir de benim testlerde neden t c den koyu olmuyor hiç. Sebebi ne olabilir
T cizgisi c cizgisinden koyu olur duzenli teste devam etmelisiniz. Her zaman 10. Gunde pik olmaz her zaman 12. Gunde de pik olmaz 10 olur 12 olut 20 olur bu degisir her ay ve her insanda.. bu yuzden sabirla devam etmek gerekir canim.

Incır bulamadım cnm ya bakcam bırazdan gene dısarda
Kücük bi kavanoza küp küp fdogra ik İnciri üzerini gececek kadar Zeytınyagı dök karanlıkta beklet mutfak dolabında olabılır sabah ac karna her gun ye incirler yerine yenilerini dogra.. Yumurtlamaya kadar ye

Kücük bi kavanoza küp küp fdogra ik İnciri üzerini gececek kadar Zeytınyagı dök karanlıkta beklet mutfak dolabında olabılır sabah ac karna her gun ye incirler yerine yenilerini dogra.. Yumurtlamaya kadar ye
Kotu olmuyomu oyle tadı cnm ya benım yumurtalar bır anda buyuyor bıde oyle olunca

Kotu olmuyomu oyle tadı cnm ya benım yumurtalar bır anda buyuyor bıde oyle olunca
Tadında sıkıntı yok canım alısıyosun.. İlk gün yediğimde Zeytınyagının kokusu bi garıp geldı sonrakı gunler severek yedım.. Ovulasyon da 2 bucuk gün pk oldu.. Kalıtelı yumurta demekmıs ya ust uste pk olunca.. O yuzden faydasını gordugume ınanıyorum bi de 21 gün progesteron testı yaptırdım çatlama olmus

X