Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gün aşırı ilişki ve soğan kürü denemek istiyorum bazen de bir şey deneyince kafaya takıyorum hiçbir şey yapmayayım diyorum 🙁 senin kaçıncı ayda olmuştu? Şimdi nasılsınız her şey yolunda mı?
6. Ayda oldu canim simdi grip oldum ve ogluma fazla yanasamiyorum :KK43: gerci onunda gozler akmaya burnu tikanmaya basladi cok korkuyorum insallah grip gecmemistir ogluma

Akinti sonrasi 2 gun daha degerlendirmelisin canim

6. Ayda oldu canim simdi grip oldum ve ogluma fazla yanasamiyorum :KK43: gerci onunda gozler akmaya burnu tikanmaya basladi cok korkuyorum insallah grip gecmemistir ogluma
Çok tehlikeli havalar insan farkına varmıyor hastalığa yakalaniveriyosun, İnşAllah kuzuya geçmemiştir canım olmadı bi doktora gösterin 🙁

Akinti sonrasi 2 gun daha degerlendirmelisin canim
MERHABA BEN BU AY DA KLOMEN KULLANDIM cuma günü doktro gittim 2 yumurtam oluşmuş 18 16 cm cuma ilişki oldu ama hafta sonu olmadı bide dün yani salı oldu..ayrıca akıntım hala devam ediyor bugün hatta baktım akıntım uzayan bir akıntı yumurtlama günün de olabilir miyim bilemedim

MERHABA BEN BU AY DA KLOMEN KULLANDIM cuma günü doktro gittim 2 yumurtam oluşmuş 18 16 cm cuma ilişki oldu ama hafta sonu olmadı bide dün yani salı oldu..ayrıca akıntım hala devam ediyor bugün hatta baktım akıntım uzayan bir akıntı yumurtlama günün de olabilir miyim bilemedim
Mrb canim bende bu ay klomen kullandim
Ve ovulasyon takibide yaptim bnmde uzayan akintim olduktan sonra 2 sonra ovulasyon pozitif cikti bnm

Mrb canim bende bu ay klomen kullandim
Ve ovulasyon takibide yaptim bnmde uzayan akintim olduktan sonra 2 sonra ovulasyon pozitif cikti bnm
ovülasyon şöyle hafta sonu kasıklarım çok ağrıdı zaten ben çatladığını anladım ama dediğim gibi ilişki olamadı cuma oldu sadece bide dün oldu bilemedim bende :KK43: geçen ayda klomen kullandım doktor yumurtan çatlamış dedi ama olmadı :) bu ayda 18 ve 16 vardı işte

ovülasyon şöyle hafta sonu kasıklarım çok ağrıdı zaten ben çatladığını anladım ama dediğim gibi ilişki olamadı cuma oldu sadece bide dün oldu bilemedim bende :KK43: geçen ayda klomen kullandım doktor yumurtan çatlamış dedi ama olmadı :) bu ayda 18 ve 16 vardı işte
Canim kasiklarin agridiysa catlamistir
Benimde catladigi gun cok agridi
Neden gun aşiri iliski yapmadiniz

Herkese merhaba, 6 aydır hamile kalmaya çalışıyorum. Bu ay ilk kez ovulasyon testi kullandım. SaTtan 15 gün sonra yumurtladım ve bir gün öncesi ile 3 gün sonrasına kadar her günü değerlendirdik. Garip olan adete 5gün kala göğüs agrım başlardı ancak bu ay yumurtlamadan 4 gün sonra yani adetime 10 gün kala göğüs ağrısı başladı. Çok hafif kasık ağrım oluyor...sanki adet olucam ama insanda umut etmeden duramıyor. Siz ne dersiniz. Normalde bugün olmam lazımdı ama hala olmadım.

Maşallah canim
Insallah saglikli bi dogum yaparsiniz bnm icinde dua et cnm
İnanki bnde sizin yollardan gectm hiiiic umudum yoktu aseleceyi hep taciz ediyodum Allah bina defa razi olsun oldu sira sizde inanıyorum sizde hemen arkadan gelceksnz dualarimdasinz cuma gunu sukur namazi kılmaya camii ye gdicem hepinize bidaha dua edicem🥰💕💕

X