Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Himm
Bnm catlamin 15 gunu bugun ama hamile oldugu sannetmiyorum
Aylarca belirtilerin tümünü yaşadım 1 seneyi gecti ve 1 2 ay once desim zaten cocugum olmuyo Gideyim lazer epilasyona hazilayim dedim bu ay da eşim doktora gidecekti test için. Hala inanamiyorum. Adet olacam diye bekliyom. Testi de yaptim ama yok hem dün yaptim hem bugün yaptim ama yok adet de olmuyom. Şu an karnimda bi guruldama göğüslerimde hassasiyet var baska da bisey yok 😃

Aylarca belirtilerin tümünü yaşadım 1 seneyi gecti ve 1 2 ay once desim zaten cocugum olmuyo Gideyim lazer epilasyona hazilayim dedim bu ay da eşim doktora gidecekti test için. Hala inanamiyorum. Adet olacam diye bekliyom. Testi de yaptim ama yok hem dün yaptim hem bugün yaptim ama yok adet de olmuyom. Şu an karnimda bi guruldama göğüslerimde hassasiyet var baska da bisey yok 😃
Hayirlisi olsun canim
Senin adina sevindim
Bende adet oldum

Hayirlisi olsun canim
Senin adina sevindim
Bende adet oldum
Hayirlisi diyorum hakkimizda. Tez zamanda ins senin de bebişin olur. Daha ben inanamıyorum. Burdaki tüm arkadaşlar hamilesin diyo normal bi arkasin ablasina sorduk yok dedi. Kismet Allah im en kisa zamanda hayirlisiyla evlat nasip etsin isteyen herkese

Hayirlisi diyorum hakkimizda. Tez zamanda ins senin de bebişin olur. Daha ben inanamıyorum. Burdaki tüm arkadaşlar hamilesin diyo normal bi arkasin ablasina sorduk yok dedi. Kismet Allah im en kisa zamanda hayirlisiyla evlat nasip etsin isteyen herkese
Amin canim 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Allah isteyen herkeze nasip etsin canim 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Merhaba kızlar sitede yeniyim. Bu da benim ovulasyon testim yapabilmiş miyim bilemedim?
IMG_20191022_160807.jpg

Sizce yumurtlama oldumu? Yardımcı olablirmisiniz

Eklentiler

• 20191023_134445.jpg
    20191023_134445.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 61
X