Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar günaydın biraz uzun olacak şimdiden kusura bakmayın. benim adetim 26 eylül başladı 2 ekim bitti. döngünün 12. günü yoğun akıntı geldi ama bir gün öncesi gece ilişki olmuştu. kalan spermler de gelmiş olabilir dedim. 13. gün biraz akıntım vardı. 14. gün akıntım kesildi. ama karnımda hafif ağrı var gaz gibi. kullandığım uygulama bugün yumurtlama günü gösteriyor. döngü uzunluğuna bakınca da dün ya da bugün yumurtlama günüm olması gerekiyor ama akıntım yok fazla. hafif ağrı. hiç bir anlam veremedim yardımcı olur musunuz akıntı yok yani yumurtlama dönemi bitti mi öyleyse çok erken ama :KK43:

Aselece Aselece canım bayadır girmiyordum buraya gözün aydın eve geçmişsiniz çok şükür çok sevindim senin adına :KK9::KK66: Sağlıkla paşayı büyütmeyi nasip etsin Rabbim :dua:

Arkadaşlar günaydın biraz uzun olacak şimdiden kusura bakmayın. benim adetim 26 eylül başladı 2 ekim bitti. döngünün 12. günü yoğun akıntı geldi ama bir gün öncesi gece ilişki olmuştu. kalan spermler de gelmiş olabilir dedim. 13. gün biraz akıntım vardı. 14. gün akıntım kesildi. ama karnımda hafif ağrı var gaz gibi. kullandığım uygulama bugün yumurtlama günü gösteriyor. döngü uzunluğuna bakınca da dün ya da bugün yumurtlama günüm olması gerekiyor ama akıntım yok fazla. hafif ağrı. hiç bir anlam veremedim yardımcı olur musunuz akıntı yok yani yumurtlama dönemi bitti mi öyleyse çok erken ama :KK43:
Uygulamalara takilma dogru sonuc vermez. Ovulasyon testi ile takip yaparsan net sonuc alirsin canim. Her akinti yumurtlama degildir. Her yumurtlamada akinti olacak diye sart yoktur. O yuzden en guvenilir yol ovulasyon takibi yada doktor takibinde yumurtlama takibi yapmandir

Aselece Aselece canım bayadır girmiyordum buraya gözün aydın eve geçmişsiniz çok şükür çok sevindim senin adına :KK9::KK66: Sağlıkla paşayı büyütmeyi nasip etsin Rabbim :dua:
Tesekkur ederim kuzummm senin nasil gidiyor hamilelik. Ayrintili ultrason yaklasmis olmali. Ikili uclu tarama yapildi degil mi.. şeker yüklemesi de mutlaka yaptir. Ayni zamanda tetanoz asilarini ihmal etme..

Yine mi pik

Eklentiler

• EEB36205-5CD6-4BF0-89E4-786EB7E3F1CF.jpeg
    EEB36205-5CD6-4BF0-89E4-786EB7E3F1CF.jpeg
    78,2 KB · Görüntüleme: 32
Aselecem bence pik cunku t cizgisi c den daha koyu
Tek basina zaten test pik kuzum ama karsilastirmada aciklik varsa yumurta catlamaya basladi demektir gun icinde de catlama gerceklesir. Iliski olmali bugun her ihtimale karsi

X