Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
inanki suan abdestliyim dua edicem sana da özel cuma saati ismi azam duasını okuyun kızlar meryem suresi tefriciye kabul olsun insş
şuan işyerindeyim malesef. ya evvel 1000 tane okuyorum şuan. ya varis okıycam bide 707tane

Allah bin kere razı olsun

şuan işyerindeyim malesef. ya evvel 1000 tane okuyorum şuan. ya varis okıycam bide 707tane

Allah bin kere razı olsun
oku oku bnde calısıyorum inan hep duA OKUYOdum bnmde kımyaalım oldu hıc bısey ımkansz degil rabbm ol deyınce oluyo bende hamileym ama sonuna gelmek önml bilmyrzxkı hıc garantımız yok dua edelım olcak ıns sızınde karsılıklı dualar kabul olurmus inş brbrmze ettklermz kabul olsun bnde saglıkla alayım kucagıma

Hemennn tabikiii seve seve dua ediyorum şimdi sana..

Rabbim kabul etsin inşallahh

ben bı ay böyle gördüğümde denemiştim ertesş gün olmamıstı. Bende bu ay ertesi gün silikleştiğinde ilişki deniycem. sence hangisi daha mantıklı
Ikiside daha mantikli canim pik ve siliklestigi gunu degerlendirin diyolar

Ikiside daha mantikli canim pik ve siliklestigi gunu degerlendirin diyolar
İşte benım eşim biraz sıkıntılı bi tip. ard arda günlerde konsantre pek olamıyor.sanki benim için silikleştiği gün olması daha iyi olacak gibi geliyor.

İşte benım eşim biraz sıkıntılı bi tip. ard arda günlerde konsantre pek olamıyor.sanki benim için silikleştiği gün olması daha iyi olacak gibi geliyor.
Bence iki gun bir ilski olsun en azindan pik gunu oncesi olduysa pik gunu degilde catladigi gun yapin
Karar sizin

Aselce merhaba canım öncelikle allah senden razı olsun herkese yardımcı oluyorsun bende bu ay ilk defa ovulasyon testi denicem nezamn başlamalıyım günde birkez mı yapmalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…