Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabirla devam et canim. Piki göreceksin testlerin guzel ilerliyor. Bu arada erken ragl gelmesi kimi zaman rahim kendini gebelige hazirladigi icin olur az kaldi sabır kurtulacaksin ovu takibinden :KK66:
Canımm sen de olmasan kime anlatırım halimi Allah razı olsun 🤗🌸

biz bu ovulasyon testını nekadar yapmalıyız sızce??ben 2ay doktor takıbınde yaptım klomen ve catlatma ıgnesıyle ustelık tutmadı..bu ay gıtmedım kendım testle denedım yumurtlamayı gordum gunlerı degerlendırdım ama adet olacam sanırımleke gelmeye başlamıs gene??neyı yanlıs yapıyorum acaba😞yanı sızce bu ovulasyon kitini kac ay denemelıyım??eşim de gıttı testını atmıstım onda bıraz hız problemı var ama olmayacak duzeyde de degil yanı😞

biz bu ovulasyon testını nekadar yapmalıyız sızce??ben 2ay doktor takıbınde yaptım klomen ve catlatma ıgnesıyle ustelık tutmadı..bu ay gıtmedım kendım testle denedım yumurtlamayı gordum gunlerı degerlendırdım ama adet olacam sanırımleke gelmeye başlamıs gene??neyı yanlıs yapıyorum acaba😞yanı sızce bu ovulasyon kitini kac ay denemelıyım??eşim de gıttı testını atmıstım onda bıraz hız problemı var ama olmayacak duzeyde de degil yanı😞
Canını asla sıkma. Bu konuda sadece azmini yitirme. Bak düşün ilk denemede tuttu diyelim ama Allah göstermesin 3. Ayda kalbi durdu yada baska bir sebeple alinmasi gerek dendi. O zaman demeyecek misin keşke bu üzüntüyü yasamasaydim hepsinden ağırmış diye. Bu yüzden isterken hep hayirlisini iste arkadaşım. Ovulasyon testi doktor takibi hersey bir vesile sadece ve sen vesileni inancinla birlestirmesikce olmuyor diye dertlenecek üzüleceksin. Ve sen üzüldükçe once yumurtlaman gecikecek sonra adetin gecikecek. Bu sefer hormonlarin bozulacak. Hormonlar hamuleligi engellicek.Düşünsene vücudun bir çark döndürüyor sen üzüldüğünde cark bozulacak. Birak akışına bak Allah hic bir şeyi sebepsiz yaratmadi. Izin vermeseydi yaprak bile kıpırdamazdı. Sen ovulasyon testini asla bırakma takibini yap. Allah gönlünü çabanı görüyor sadece umutsuzluga düşme nolur. Zaten olacak bir bakarsin sifasi ictigin bir bardak suda çıkacak. Belki yedigin bir nane yaprağı sifa saglayacak bunlari bilemezsin. Herseyin vakti zamani var ve o vakte kadar herşey senin elinde.. inanmak yada boşvermek

X