Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar bugünki ovulasyonum :) LadyMorganas LadyMorganas seninle aynı zamanlamamız canım.
Aselece Aselece canım değerlendirmem gerekiyor sanırım

Eklentiler

• 9c5fda34-e1d5-43c9-890a-4a00b62eaf99.jpg
    9c5fda34-e1d5-43c9-890a-4a00b62eaf99.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 24
Evet canim testin pikk
Senin adete gore ne zaman bat
olmaması beklenen bat tarihim 21 eylül canım :) senın ne zaman.. umarım 2mizin şansı birleşir ve bize bebişlerimiz getirir :KK200:

Bu akşam denemelimiyim ya. yoksa çatladıgındamı? çok kararsızım. eşim 2 gün üst üste bıraz sıkıntılı oluyor.
bide yarın akşamda düğün var. çok kararsızım. bana akıl fikir verin kızlar

Aselce merhaba canım öncelikle allah senden razı olsun herkese yardımcı oluyorsun bende bu ay ilk defa ovulasyon testi denicem nezamn başlamalıyım günde birkez mı yapmalıyım
Merhaba canim Allah herkesten razi olsun. Adet biter bitmez basla canim. Gunde bir tane yap yeterli. Saat 12 ile 16 arasinda bir saat sec hergun ayni saatte yapmaya calis. Testleri atma ustune adet basindan kacinci gun olduklarini yaz. Mesela adetin 8 gun suruyor 9. Gun teste basladin ustune 9. Gun diye yaz. Her testi yapmadan en az 2 saat onceden sivi alimini birakmalisin. Sormak istedigin olursa burdayim

Kizlar evde misafirim var yemek isiyle ugrasiyorum. Test yapan arkadaslar birbirinizi yanlis yonlendiriyorsunuz bazen. Yapmayin hassas bir konu. Pik olmayan testleri degerlendir diyen arkadaslar oluyor mumkunce duzeltmeye çalışıyorum bazen gozumd3n kaçıyor testinizi yapin atin ben zaten gun icinde dönüyorum tek istedigim bir ay daha bosa gitmesin.

olmaması beklenen bat tarihim 21 eylül canım :) senın ne zaman.. umarım 2mizin şansı birleşir ve bize bebişlerimiz getirir :KK200:

Bu akşam denemelimiyim ya. yoksa çatladıgındamı? çok kararsızım. eşim 2 gün üst üste bıraz sıkıntılı oluyor.
bide yarın akşamda düğün var. çok kararsızım. bana akıl fikir verin kızlar

Bence dene bırakma ben yumurtlamadan günler önce başladım 1 haftadır hergün deniyoruz zor oluyo ama napalım evlat aşkı herşeyi yaptırıyor😕 Rabbim bu ay sağlıklı evlatlarla hepimizin yüzünü güldürsün 🤲

Bence dene bırakma ben yumurtlamadan günler önce başladım 1 haftadır hergün deniyoruz zor oluyo ama napalım evlat aşkı herşeyi yaptırıyor😕 Rabbim bu ay sağlıklı evlatlarla hepimizin yüzünü güldürsün 🤲
haklısın o_O Rabbim Hayırlı evlatlar nasip etsin bu ay hepimize.

X