Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
22 24 mm olmasi lazim catlamasi icin ovuya devam et pik yapip catalayabilir birden

Seni burda görmek güzel kuzum
Doktor onun zamanını ayarlar zaten sen hangi marka kullanıyodun labo mu?

Selam bayanlar geçen ay değerim 32 ye çıktı güya hamileydim ama düşük oldu bugün kanamam dan sonra ki 9. Gün ve doktor dedi ki ara vermeyin değer düşük olduğu için ama hala kahverengi akıntı var . Evde öylesine ovulasyon testi yaptım ve böyle .. yumurtlama yakın sanırım ama böyle bi durum da yumurtlama olur mu hemen üstüne yada çatlar mı ? Aynısını yasıyan yada bilen yazar mı bana ... teşekkürler

Eklentiler

• image.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 39
Ben yuöurta takibi yaptırdığımda yumurtam 24mm idi ve doktor catlatma iğnesi yaptı o ay hamile kaldım. Belki pik için yeterli oşgunlukta değildir.

Ben yuöurta takibi yaptırdığımda yumurtam 24mm idi ve doktor catlatma iğnesi yaptı o ay hamile kaldım. Belki pik için yeterli oşgunlukta değildir.

Bende öyle tahmin ettimcanim. Masallah insallah bizede nasip olur

Evet degisiyor
Bata cokmu kaldi senin

Benim adetlerim 30-35 arasında gelir ama her ay aynı olmuyor o yüzden hangi tarihi baz alacağımı bilemediğimden adet günümü hesaplayamıyorum mesela geçen ay 35.günde olmuştum ama bu ay ovulasyonda adetimin 13 ve 14.gününde pik oldu ertesi gün yani 15.günde silikleşti bu durumda 15+14= 29.günü mü baz alıcam ama adetlerim 30'dan aşağı gelmez gelen olduysada çok nadirdir bilemedim

Benim de öyle olmustu birden koyulaştı devam et sen cnm

O zaman sıkıntı yok adet günüm de ben ovulasyon testi yaptım ikisi de koyuydu ve hamileydim sende öyle bi dene inşallah tutmuştur

İnşâllah canım amin hepimiz için
Adet günlerim çok düzenli olmadığından hangi günü baz alacağımı bilemiyorum o yüzden beklicem biraz
13 ve 14'te koyulaşmıştı, 15'de çatladığını düşünüyorum bu duruma göre 29.günde gelmesi lazım görünüyo ama adetlerim 30-35 arasında olur genelde o yüzden bilemedim

Çatladığına emin olduğun günden 15 gün sonra çıkar bence cnm varsa eger

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…