Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zekta Zekta canım bende pkoluyum. 2 defa hamile kaldım kaybettim ama pkoyla alakası yok. İyi bir dr bulursan hamile kalırsın.önce gittiğim kaç dr bana tüple bile çok zor demişlerdi. Ben nasıl üzüldüm sonra bi dr buldum sağolsun yumurtlama ilacı verdi ilk ay olmadı ikincide oldu. Dış gebelikti 3 ara verip tekrar kullandım oldu ama erken doğum yaptım kaybettim. Allah verdimi olur olmasa benim olmazdı
Canım bana doktor çok güzel şeyler söyledi dedi önce tedavine başlicaz ve sen hamile kalıcaksın korkma sakın dedi

Zekta Zekta canım bende pkoluyum. 2 defa hamile kaldım kaybettim ama pkoyla alakası yok. İyi bir dr bulursan hamile kalırsın.önce gittiğim kaç dr bana tüple bile çok zor demişlerdi. Ben nasıl üzüldüm sonra bi dr buldum sağolsun yumurtlama ilacı verdi ilk ay olmadı ikincide oldu. Dış gebelikti 3 ara verip tekrar kullandım oldu ama erken doğum yaptım kaybettim. Allah verdimi olur olmasa benim olmazdı
Canım benim inşallah tekrar kalırsın rabbim gönlüne göre versin

Yani araştırdığım kadarıyla olumlu olanda var hiç bir işe yaramadı diyende ama yan etkisi konusunda kimsenin şikayetine denk gelmedim bende bayağı bir araştırdım alırken kullandıktan sonra olumlu ya da olumsuz olarak yazarım canım burdan
Tamam canım inşallah olumlu sonuç alırsın müjdeyi verirsin sen prefert mi aldın ikiside aynı mı kaç gün kullanacaksın

Tamam canım inşallah olumlu sonuç alırsın müjdeyi verirsin sen prefert mi aldın ikiside aynı mı kaç gün kullanacaksın
Canım internet üzerinden mi aldın testi
Preseed isim değiştirmiş canım prefert olmuş onu aldım evet inşallah ayın sonunda güzel haberle bilgilendiririm seni ☺️

Evet internet üzerinden aldım n11den hemen kargo yapıyolar

Ovülasyon testinde pik gördüğüm gün kullanmaya başlıycam canım inşallah çatlamaya kadar kullanırım

Aselece Aselece canım 12 de yapmıstım pikti şimdi çatlamıs ve ben işteyim anca yarın sabah olucak üzülmelimiyim

Eklentiler

• 4A191659-4B88-4B30-8BFC-ECF3874E86A2.png
    4A191659-4B88-4B30-8BFC-ECF3874E86A2.png
    384,4 KB · Görüntüleme: 41
Preseed isim değiştirmiş canım prefert olmuş onu aldım evet inşallah ayın sonunda güzel haberle bilgilendiririm seni ☺

Evet internet üzerinden aldım n11den hemen kargo yapıyolar
Bende alayım diyorum ama kararsız canım korkuyorum bir yandan da

Aselece Aselece nasilsn canm ? benim bu ayda gebelik olmadi.testlere gore 2 kere yumurtladim ama yine tutmadi. bu ayda kismet degilmis zamani gelmenis daha demekki. bu ay bosverecem hic dusunmucem testte yapmicam.zaten bayramda pek firsatim olmucak test yapmaya.bosverenler o ay hamile kaliyor genelde
😄 belki bnde de ayni sey olur ☺😀

Aselece Aselece nasilsn canm ? benim bu ayda gebelik olmadi.testlere gore 2 kere yumurtladim ama yine tutmadi. bu ayda kismet degilmis zamani gelmenis daha demekki. bu ay bosverecem hic dusunmucem testte yapmicam.zaten bayramda pek firsatim olmucak test yapmaya.bosverenler o ay hamile kaliyor genelde
😄 belki bnde de ayni sey olur ☺😀
Insallah bidaha adet gormesin canim
Hersey gonlune gore olur insallah

X