Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Canım yanma yok çok şükür sadece bi anda geliyor ve saatlerdir sıkışmışım da gitmemişim gibi koştur koştur lavaboya gidiyorum

Canım yanma yok çok şükür sadece bi anda geliyor ve saatlerdir sıkışmışım da gitmemişim gibi koştur koştur lavaboya gidiyorum
Bol bol su ic.. enfeksiyon olusmasini engeller.. sık sık idrara insan gebelikte cok cikiyor fakat idrar kokusu acayip pis oluyor idrar rengini bilemiyorsun cunku su ictikce acik olur suyu az icersen koyu olur canim bilgin olsun.

Bol bol su ic.. enfeksiyon olusmasini engeller.. sık sık idrara insan gebelikte cok cikiyor fakat idrar kokusu acayip pis oluyor idrar rengini bilemiyorsun cunku su ictikce acik olur suyu az icersen koyu olur canim bilgin olsun.

Aynen canım benim de koku bi haftadır değişti gerçekten kötü ve test yaparken farkediyorum içinde böyle kepek gibi şeyler uçuşuyor

2 gün önce karın ağrısı yasaddım adet olacagım zaman o ağrı hafifden ugrar ve ben anlarım adet olacağımı ama şuanlık bişeyim yok canım. Göğüslerim biraz şiş ama 1 haftadır ole :)

Aselece canım bugün ki ovulasyon testim de bu durumda sence nasıl yaklaşmış mı yumurtlama adetimin üzerinden 4 gün geçti ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…