Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üzüldüm canım inşallah bidahaki sağlıkla tutunur, adet bitiminden sonra başla canım istersen 1 ayda 2 kezde yumurtlayanlar var tam emin olursun hem sende gözlemlemiş olursun kendini

Ovulasyonu adet bitimi hemen başla güncel butun testleri paylas canim takip edelim kimyasalin arkasi hamilelik cabuk olur Allah izin verirse. Hic uzulme hamilelik olsun olsun ama saglikli olsun hayirlisi olsun hep bunu iste

Ovulasyonu adet bitimi hemen başla güncel butun testleri paylas canim takip edelim kimyasalin arkasi hamilelik cabuk olur Allah izin verirse. Hic uzulme hamilelik olsun olsun ama saglikli olsun hayirlisi olsun hep bunu iste
Aynen hayırlısı nasıl desem şu iki günde adetm kahverengi geldi dün son gündü ama dediğim gbi son iki gün kahverngi şeklinde geldi normalmi acaba bnde kahverengi gelmemişti hiç

Aynen hayırlısı nasıl desem şu iki günde adetm kahverengi geldi dün son gündü ama dediğim gbi son iki gün kahverngi şeklinde geldi normalmi acaba bnde kahverengi gelmemişti hiç
Normal kirli kani atiyorsun. Adet kani zaten temiz degildir illa kipkirmizi gelmez kahverengi gelir kirmizi gelir degisir ama bu temiz kan degildir hepsi kirlidir Allah kadin vücuduna böyle bir lutuf sunmuş adetle kadin vücudu temizleniyor rahim yeni bir canli icin her zaman hazir temuz hale geliyor binlerce şükür. Stres yapma bir ay vucuduna izin ver dinlensin temizlensin eski sagligina kavussun canım saglikli gebelige adim atacagina gönülden inaniyorum Rabbime..

Bata 6 kala negatif testim
Az önce gaz sancısı yaşadım iki büklüm oldum
Akşamüstü midem bulandı..
Adet ağrısı gibi ağrım var
Göğüslerim şiş ve dokununca acıyor özellikle yan kısımları tabii bunların hepsi yine psikolojik sanırım olanların 6 kala da olsa çıkıyor çünkü nasip

Eklentiler

• 20190423_221952.jpg
    117,4 KB · Görüntüleme: 51
Hepsi ardı ardına pisikolojik benimde oleee ama negatifi görünce bütün agrılar kesiliyor

Bekle canım bekle bu kadar acele etme zaten hamile kaldıgında adetin ele verir ha 6 gün önce ha 6 gün sonra öle değilmi
canim uzulme insalahh bir gun civt cizgiyi hepimiz goruruz benimde teslerde yumurta yok gibi

Umarim hamile kalirsin da bu testi erken yaptigina pisman olursun.. sabir sabir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…