Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa kızlar benim gögüs ağrım var sanırım çok şiddetli değil ama elleyince ağrıyo ucları falan, kasığımdada doluluk hissi var sanki bide kremsi akıntım geçmedi hala devam 😞 kasık ağrım bugün ayağa kalkınca kramp gibi bi ağrı girdi sonrası yok ağrım olmadığı için sanmıyorum ama bugün test yapıyım mı ki acaba bat 4 gün var @manco92 Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi

Yaa kızlar benim gögüs ağrım var sanırım çok şiddetli değil ama elleyince ağrıyo ucları falan, kasığımdada doluluk hissi var sanki bide kremsi akıntım geçmedi hala devam 😞 kasık ağrım bugün ayağa kalkınca kramp gibi bi ağrı girdi sonrası yok ağrım olmadığı için sanmıyorum ama bugün test yapıyım mı ki acaba bat 4 gün var @manco92 Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi
canım ben adet oldum galiba şimdi lavobaya gittim peçeteye silince kanamam geldi :) Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi

Canım bnce bekle ben dün yaptım moralim bozuldu inşallah belirtilerin hamileliktendir :)

Akıntım durdu benim bi kaç gündür yok kasık ağrım da yok şimdilik sırtım ağrıyor 🤗

Canım bnce bekle ben dün yaptım moralim bozuldu inşallah belirtilerin hamileliktendir :)

Akıntım durdu benim bi kaç gündür yok kasık ağrım da yok şimdilik sırtım ağrıyor 🤗
İnşallah canım 🙏🏾 Dayanamam yaparım en azından beklemek zor olmaz benimde sırtım ağrıyoo boyun kısmı özellikle belimde az bişey ☺️

Ayy inşallah gelmez canım belli olmaz bekleyelim bakalım, bende ovulsyon yaptım çok silik yok galiba bişey test yapıcaktım vazgeçtim öyle görünce
Yapma canım bekle bekle ben hiç sanmıyorum o yüzden adetimin sökülmesini bekliyorum şu an bir ağrım yok İnşallah kesik kesik gelmez ya

Simdimi yapuyim gec gordum mesaji sabah yapip atiyim canim yarin evde olmayacam erken yapsam yada aksma gelince olurmu acaba
Dun gece yaotim.hic cizgi cikmadi oyizden atmadim bugunde evde yoktum sindi geciyorum eve yapiyim tekrar atarim canim

X