Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece Aselece :) gazımı kesebileceğim herhangi bir bitkisel bir şey var mı?
Bitkisel bir sey kesinlikle alma sakın sakın!!! Gaz için karnını sıcak tut canım suyu ılık iç. Doğal maden suyu icebilirsin hem gebelik varsa da iyi geliyor. Bu arada gebe olsaniz bile adet gününüzde adet gibi agri cekersiniz bilginiz olsun gebeyken de her ay adet gunlerine denk gelen gunlerde kasiklariniz agrir bunlar normaldir unutmayin yormayin kendinizi

Ccanim diger gunler silik oldugu icin yumurta yokmu oldu dedim
Yok daha erken devam et testleri yapmaya ayni saatlerde bir de sizden ricam hassas testler var bir gebenin günlüğü instagram sayfasinda satiyor kargo bedava ustelik cok da uygun fiyata ondan da alabilirsiniz kizlar

Bitkisel bir sey kesinlikle alma sakın sakın!!! Gaz için karnını sıcak tut canım suyu ılık iç. Doğal maden suyu icebilirsin hem gebelik varsa da iyi geliyor. Bu arada gebe olsaniz bile adet gününüzde adet gibi agri cekersiniz bilginiz olsun gebeyken de her ay adet gunlerine denk gelen gunlerde kasiklariniz agrir bunlar normaldir unutmayin yormayin kendinizi
anladım canım tamamdır.

Aselece Aselece sana bişey sormak istiyorum

Ben normalde yaşamıyorum böyle bişey ama beraberlik bittikten hemen sonra yanma ve acı oldu bende sonrasında pembe bir kaç damla leke oldu acaba birliktelikle mi alakalı enfeksiuon falan mı bilemedim :KK43:
Dün akşam da çom ayakta kaldığım için mi bilmiyorum sağ kalçama bi ağrı girdi bi kaç dk üzerine basamdım ayağımın
Göğüslerime de dokununca acı oluyor

Sence durumum nedir ? :KK43:
Bata 7 var pembe bir iki damlayı dün gmrdüm
Bugün yumurtlamamın ardından tam 10 gün geçti

A Aycee09 kolay gelsin canım dün bende temizlik yaptım ama ağır işleri eşim yaptı sağolaun zaten o yüzden pazarı bekledim Aselece Aselece uyarmıştı ağır iş yapmayın diye sende dikkat et yavaş yavaş yap
canım benimde eşim yaptı sağolsun hakkını yemeyim dayanamadım bende camlarım silinebilicek bi cam değil 7 8 aydır hiç silinmedi düşün bende perdeyi kirletmesin diye sadece o pimapenlerin şöyle bi tozunu alıyım dedim uzandım biraz o yüzden zorladım diye düşünüyorum uzanmayında demişti 2 camdan sonrasını bıraktım zaten başkada bişey yapmadım :) ama dikkat etmem lazımdı yinede :KK43:

Kızlar adetim biteli 2. Gün ilk günden beri lh başladım ikinci çizgi bu şekilde çıkması normal mi ben hiç anlamıyorum da yardımcı olur musunuz yani adet bitiminden sonra hemen cizgi belirir mi yumurtlama yakın mı ?

Eklentiler

• 43803864-8F2E-4757-AE4E-3A82408F8CD2.jpeg
    43803864-8F2E-4757-AE4E-3A82408F8CD2.jpeg
    156,8 KB · Görüntüleme: 56
Bugunku testim

Eklentiler

• 20190422_133414.jpg
    20190422_133414.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 56
  • 20190422_133406.jpg
    20190422_133406.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 49
Aselece Aselece sana bişey sormak istiyorum

Ben normalde yaşamıyorum böyle bişey ama beraberlik bittikten hemen sonra yanma ve acı oldu bende sonrasında pembe bir kaç damla leke oldu acaba birliktelikle mi alakalı enfeksiuon falan mı bilemedim :KK43:
Dün akşam da çom ayakta kaldığım için mi bilmiyorum sağ kalçama bi ağrı girdi bi kaç dk üzerine basamdım ayağımın
Göğüslerime de dokununca acı oluyor

Sence durumum nedir ? :KK43:
Bata 7 var pembe bir iki damlayı dün gmrdüm
Bugün yumurtlamamın ardından tam 10 gün geçti
Test yapmadınız mı

canım benimde eşim yaptı sağolsun hakkını yemeyim dayanamadım bende camlarım silinebilicek bi cam değil 7 8 aydır hiç silinmedi düşün bende perdeyi kirletmesin diye sadece o pimapenlerin şöyle bi tozunu alıyım dedim uzandım biraz o yüzden zorladım diye düşünüyorum uzanmayında demişti 2 camdan sonrasını bıraktım zaten başkada bişey yapmadım :) ama dikkat etmem lazımdı yinede :KK43:

Aynen canım ben camlarımı geçen hafta silmiştim dünde yıkayıp astık hemen kolaylık oldu bugünde makinede halı yıkıcam ama daha önce denemedim fikri olan varmı ? 🤗

X