Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sanırım oldu bence oldu farkı görüyorum.
Dün geceyi zaten değerlendirmiştik simdi nasıl ilerliyorum.

Eklentiler

• IMG_9664.jpg
    34,9 KB · Görüntüleme: 43
Merhaba kızlar 18.gun bugun 16 17 18 bunlardan bırınde catladı sanırım yumurta ultrasona gırdım bobrek genıslemesı var dedı dr a gırıcem 2 gıbı korkuyorum artık

Eklentiler

• E0597011-CA53-44F3-988B-0BA917D28A73.jpeg
    79,4 KB · Görüntüleme: 49
Aselece 3ler bu gun ilkine çok dikkat etmedim 2. Öğlen ne dersin çatlamışmi

Eklentiler

• 20190627_125944.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 46
Merhaba kızlar 18.gun bugun 16 17 18 bunlardan bırınde catladı sanırım yumurta ultrasona gırdım bobrek genıslemesı var dedı dr a gırıcem 2 gıbı korkuyorum artık
Korkacak bir durum yok canim sakin ol stres yapma bu sekilde.. sen degerlendirmelerini yap yine de koyu gunlerde

Bakalim hangi gun olacak.. en azindan tam günü de bulmus olursun
Aselece canım benim testlerim hala çok çok açık gidiyor 16. gün bugün. Hsg sonrası böyle değişiklik olabilir mi? Bir de diyelim ki yumurtlama 18. gün oldu, adeti yine 14 gün sonra mı beklemek lazım normalde döngüm 28
Kafam çorba oldu ilk defa böyle oluyor testlerim. Bu ay yumurtlama göremeyeceğim diye düşünüyorum açıkçası

Hangi gun yumurtlarsan o gunden sonra 14 gun sonrasi adet tarigin olur.. canını sıkma lütfen en azindan sagligin yerinde veee hamilr kalma sansin %100 gorelim hangi gun olacak yumurtlama sakin ol stres yapma.. bu arada havalar cok sıcak pişiyorummmm bennn

Ancak çekebildim. canım ekte
Şöyle pikler görmek cok güzel canim hayirli olsun 19. Gun yumurtlamissin.. 27 28 29 30 degerlendirilmeli ara verme bu gunler altin gunler canim.. nasibin gebelik olsun.. bu arada yarin da test yap catladigini görelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…