Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece uzunca bi aradan sonra ben geldimmmmmmm canım benim nasılsın öncelikle ve sonunda ekstra piki gördüm ama bi de sana sorayım dedim

Eklentiler

• 20190625_194837.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 55
Aselece uzunca bi aradan sonra ben geldimmmmmmm canım benim nasılsın öncelikle ve sonunda ekstra piki gördüm ama bi de sana sorayım dedim
Hosgeldin ne güzel geldin cok cok guzel pik olmus hayirli olsun <3 catlamasini da gorelim insallah.. kacinci gun pik yapti?? Dün testiyse dünü degrrlendirseydin umarim

Aselece günaydın canım bugün pikin 12. Günü. Adetime 3 gün var. Senden yarın sabah gebelik testi yapsam sonuç alabilir miyim? Aslında korkuyorum yapmaya da.

Aselece günaydın canım bugün pikin 12. Günü. Adetime 3 gün var. Senden yarın sabah gebelik testi yapsam sonuç alabilir miyim? Aslında korkuyorum yapmaya da.
Bakabilirsin canim zamani gelmiş.. korkmaya gerek yok canim Allah verdiyse tutmustur.. gönlünü daima ne olursa olsun rahat tut..

Hosgeldin ne güzel geldin cok cok guzel pik olmus hayirli olsun <3 catlamasini da gorelim insallah.. kacinci gun pik yapti?? Dün testiyse dünü degrrlendirseydin umarim
13.gün pik yaptı dünde pikti ama dün çok fena sol kasigim ağrıdı bütün gün 9.günden beride uzayan akıntım vardı zaten .Yani pikin ilk günü ağrım falan yoktu dün vardı bugün yine yok çatlamıştır diye umuyorum öğlen test yapar atarım hemennnnnn❤❤❤❤

canm masalah pikin alâsi olmus bu testlerin hepsini bu ay mi yaptn canm.en alttakini gormesem hepsi pik gbi duruyor aslinda
Arkadaş iki kere yumurtladı çünkü.. burinci yumurtlamada catlamayi gormek uzun sürdü :) umarim hepsini degerlendirmistir.. ki eger iki yumurtlamada da döllenme olursa ikiz üçüz olma şansı cok yüksek bilginize..
Bunlar gun gun ise eger.. ama bir gunde bir kac test yaptiysa o tek yumurtlama en sonuncusu

canm masalah pikin alâsi olmus bu testlerin hepsini bu ay mi yaptn canm.en alttakini gormesem hepsi pik gbi duruyor aslinda
Evet canm hepsini bu ay yaptım adet günlerim dahil aynen öyle hepsi pik ti ama son iki Gün silindi akıntım basladi sonra birden böyle pik oldu dün de çok fena sol kasigim agridi

Malesef kuzum ya hepsini değerlendiremedik hem ben rahatsızdım hem de akıntım yok dedim belirtim yok hep pik dedim vaz geçmiştim ama 13 14 degerlendirdim

Eşim kızıyor sonra bi rahat duramadın bekle. Psikolojini bozuyorsun diye
Ama pozitifi görünce hic oyle demezler.. bu sefer de kendileri rahat durmazlar canim hastaneye gidersin seninle.birlikte ultrasona girmek isterler sanki kendileri hamile ikinizin de gönlünün istedigi zaman yapin testi artik

Ama pozitifi görünce hic oyle demezler.. bu sefer de kendileri rahat durmazlar canim hastaneye gidersin seninle.birlikte ultrasona girmek isterler sanki kendileri hamile ikinizin de gönlünün istedigi zaman yapin testi artik
İyilik kendilerinden kötüyse senden hesabı değil mi aynen pozitif çıksa benden daha heyecanlı olur Emin’im ki. Bu ay 10lu gebelik testi aldım internetten yapsam olur aslında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…