Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece ne olacak benim halim canim usteki dun yaptigim testti atmistim hatta buraya. Bugunki testim de alttaki . Hafif dune gore açildi gibi . Sence ? Sivi alimina dikkat ettim 3 saat icmedim birsey.

Eklentiler

• 20190626_152804.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 34
  • 20190626_152654.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 28
Ben 3 senedir kullanıyorum bi sıkıntı olmadı

dun test esit cikinca degerlendirdik .bugunde tam pik oldu..bugun ve sonraki 3 gunu degerlendiricez sanirim..
Umarım olumlu olur sonuç, heyecanla bekleyelim beraber :) sizin ne zaman beklenen adet tarihi? benim 7 temmuz.

Aselece ne olacak benim halim canim usteki dun yaptigim testti atmistim hatta buraya. Bugunki testim de alttaki . Hafif dune gore açildi gibi . Sence ? Sivi alimina dikkat ettim 3 saat icmedim birsey.
Dünü degerlendirdiysen bugun arti 2 gun daha degerlendirme yapmalisin canim.. bu testlerde pik görüntüsü degisebiliyor bu yuzden degerlendir mutlaka

Bu görsel ile bişey yapmam gerekiyormu. hafif belirgin ama bişey ifade etmiyor sanırım diymi
Yok canim degerlendirme yapmana gerek yok ama duzenli iliskiyi birakma 2 3 gune 1 iliski mutlaka olsun pik olana kadar

insalah canm bekleyelim tabi :) benim bat 13 temmuz .beklenen adet gelmez insalah
Ayy inşallah ağzına sağlık..ben hiç heyecanlanmam sanıyordum ama o kadar heyecanliyim ki günler geçmek bilmiyor..belki diyorum 5 temmuzda predictor erken gebelik testi yaparım elimde var 1 tane. Bu arada ben spor da yapıyorum spor salonunda umarım hamilelik varsa negatif bir etkisi olmaz.. ozaman beraber bekleyelim inşallah hayırlı haberler alalım

insalah canm hakkimzda hayirlisi olsn ..cok dsunmemeye calis bn buara oyle yapiyorm .baska seylerle ilgilenmeye calisiyorm.dsundukce strrs artiyor cnku. spor yapiyorsan dikatli ol yinede agir hareketlerden kacin zorlama kndini nolur ne olmaz .insalah gebelik cikar canm testinde.

27/28 gunde bir oluyorm canm .sen ? owulasyn testim bugun pik yapti. hayirlisi olsn insalah hepimz icin. sende durumlar nasil
Bende 30 gunde bir oluyorum ama ovu testim pik degil daha sen benden daha erken ogrencen gebeligi insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…