Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece ne olacak benim halim canim 🤔😀 usteki dun yaptigim testti atmistim hatta buraya. Bugunki testim de alttaki . Hafif dune gore açildi gibi . Sence ? Sivi alimina dikkat ettim 3 saat icmedim birsey.

Eklentiler

• 20190626_152804.jpg
    20190626_152804.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 34
  • 20190626_152654.jpg
    20190626_152654.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 28
KIZLAR SELAM BENDE BİŞEY SORUCAM 2 3 AYA KADAR BEBEK ÇALIŞMALARINA BAŞLAYACAGIZ İNŞALLAH VE BEN AĞUSTOS GİBİ FOLİK ASİTE BAŞLAMAK İSTİYODUM..ALLAHIM ZAMANINI BİLİYODUR DİYELİMKİ BEKLEDİĞİMİZ İSTEDİĞİMİZ ZAMNDA TUTMADI VE BENM FOLİK ASİT KULLANIMIM 3 AYI GEÇTİ...BU DURUMDA FOLİK ASİT FAZLA KULLANIMI ZARARLI DİYE OKUDUM BAŞKA BİR KONU AÇMIŞ Bİ ARKADAŞ...AMA BENDE ŞÖYLE BİLİYORUM FOLİK ASİT DEPOLANMADIĞI İÇİN HERGÜN KULLANIMI ÖNERİLİYOR BİLGİ VERİRMİSİNİZ BİLENLER VARSA YADA SAĞLIKÇI ARKADAŞLAR VARSA
Ben 3 senedir kullanıyorum bi sıkıntı olmadı

Aselece ne olacak benim halim canim 🤔😀 usteki dun yaptigim testti atmistim hatta buraya. Bugunki testim de alttaki . Hafif dune gore açildi gibi . Sence ? Sivi alimina dikkat ettim 3 saat icmedim birsey.
Dünü degerlendirdiysen bugun arti 2 gun daha degerlendirme yapmalisin canim.. bu testlerde pik görüntüsü degisebiliyor bu yuzden degerlendir mutlaka

insalah canm 🙏 bekleyelim tabi :) benim bat 13 temmuz .beklenen adet gelmez insalah 😄
Ayy inşallah ağzına sağlık..ben hiç heyecanlanmam sanıyordum ama o kadar heyecanliyim ki günler geçmek bilmiyor..belki diyorum 5 temmuzda predictor erken gebelik testi yaparım elimde var 1 tane. Bu arada ben spor da yapıyorum spor salonunda umarım hamilelik varsa negatif bir etkisi olmaz.. ozaman beraber bekleyelim inşallah hayırlı haberler alalım🥰

Ayy inşallah ağzına sağlık..ben hiç heyecanlanmam sanıyordum ama o kadar heyecanliyim ki günler geçmek bilmiyor..belki diyorum 5 temmuzda predictor erken gebelik testi yaparım elimde var 1 tane. Bu arada ben spor da yapıyorum spor salonunda umarım hamilelik varsa negatif bir etkisi olmaz.. ozaman beraber bekleyelim inşallah hayırlı haberler alalım🥰
insalah canm hakkimzda hayirlisi olsn ..cok dsunmemeye calis bn buara oyle yapiyorm .baska seylerle ilgilenmeye calisiyorm.dsundukce strrs artiyor cnku. spor yapiyorsan dikatli ol yinede agir hareketlerden kacin zorlama kndini nolur ne olmaz .insalah gebelik cikar canm testinde. 🤗

X