Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim eger ben soyluyorum diye dediysen bunlari.. ben kimseye acele etmeyin zamana birakin demedim
Ay en oyle valla o yüzden ben çevreye henüz düşünmüyorum diyorum
ben artık söylemiş bulundum istiyorum diye bi kısmı acele etme diyo bi kısmı neden olmuyo gittin mi hastaneye diye sıkıştırıyor artık takıyorum bende kafaya ister istemez rabbim hepimize tez zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah çok yıpratıcı bi süreç

Aynen öyle canım ya . Valla KESK’e söylemeseydin ama olsun hiç takma boşver allah zamanını biliyor de kimseyle muhabbete girme hoşlanmıyorum böyle konuşmaktan de ne bileyim kendi kendimize zaten stres yapıyoruz bir de şimdi onlar eklenmesin

Valla öyle haklısın

Çok geçmiş olsun canım sağlıkla al bebisini kucağına inşAllah

Buradaki emeğinizi şimdi daha iyi anlıyorum epeydir takipteyim.
Allah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

İnş canım yaa o kadar güzel bir duygu tanımasam da çok mutlu oluyorum bu haberlere kendim gibi ❤ yani yumurtlamadan sonra 14. Günün mü amacım şu benim bugun 8. Günüm erken mi o yüzden sordum
AMa sende bnm gbi kendine zararsin kizcam artk sana yahu 8.gun cok erkenki bn 18.gunu bekledim sen daha 8gunde yapp kendini üzüyorsun sabret varsa elbet cikcak yoksa adet olcaksin yeni ay full degerlendirrsn yine olur ama suan bos yere uzuyosun kendini

valla haklısın cnm. Arkadaşların ısrarı yüzünden oldu düştü içime şüphe yoksa ben beklerdim kesin

Kızlar toplu cevap yaziyorum rana_murat ve aydodo cok güzel pik yakalamışsınız hayirli olsun kızlar piki degerlendirdiniz diye umut ediyorum yani dünü.. bugun test yapin ve catladigina sahit olalim.. catladigi gun arti 2 gun birliktelik yapacaksiniz.. sayet bugun de pikse bugun arti 3 gun birliktelik olacak kizlar. Semaknc canim bir an sen beni yanlış anladin sandim seni üzdüğumu düşünerek aciklama geregi duydum. Cevre hep konuşur canim takilma özelden de yazdim sana.. sağlığım yerinde oldukca burda herkese bu yolda destek olucam.. çünkü herkesin bu yolda bir şansı bir kısmeti var ve güzel günler yakın emin olun.. gec cevap yazdigim icin hepinizden özür diliyorum gece boyu uyumadım ağrıdan sebebini bilmiyorum olmasi gerekiyor diye çektim ağrıyı Allah hayirlisini versin hepinize guzel dilekleriniz icin tek tek teşekkür ediyorum.. sizleri tanimasam da bir anne adayi olmaniz en güzel tanima şekli benim için. Güzel günlere ulaşmak dilegi ile

Çok teşekkür ederiz desteğin için. Eğer ki hamile kalırsam önce Allah izin verdiği için sonra da senin yardımların sayesinde olacak. İnşallah sende sağlıcakla alırsın meleğini kucağına. Çok geçmiş olsun

Tek dileğim hamile sayısı çoğalsın bereket gelsin bebislere canim.. her şey Allahtan biz sadece vesileyiz bu yolda.. şükürler olsun vesile kilan Rabbime..

Tek dileğim hamile sayısı çoğalsın bereket gelsin bebislere canim.. her şey Allahtan biz sadece vesileyiz bu yolda.. şükürler olsun vesile kilan Rabbime..
benim bu ay olmadi cNm.yeni bat 13 temmuz..owulasyona dewam edecem ..bu ay kismet olur insalah.yardimlarin icin cok tesekkur ederm ..rabbim sifa versin sana

benim bu ay olmadi cNm.yeni bat 13 temmuz..owulasyona dewam edecem ..bu ay kismet olur insalah.yardimlarin icin cok tesekkur ederm ..rabbim sifa versin sana
Canim yumurtlamaya kadar 2 yada 3 gune 1 iliski mutlaka yapin.. yumurtlamada 4 gun ara vermeden iliski yapin.. sonra bir kac gun dinlenin 5 gun mesela sonra adet gününe kadar uine 2 3 gune 1 iliski yapin.. ve her iliski sonrasinda ayaklarinizi 15 dk duvara kaldirip yaslayin.. iliski sonrasinda tuvalet ihtiyaciniz gelse en az 1 saat gitmeyin.. aksam iliski olduysa o gun dus almayin sabah dus alın.. bunlarin hepsini lutfen cok dikkat edin..Rabbimin nasibi uzak degil unutmayin..

Kızlar günaydın malesef yok bence çünkü hem eczanedeki ucuz testlerden hem de ovu testlerinin yanındaki gebelik testlerinden ikisinden de yaptım üstelik çok koyu bir idrarla yaptım yani olsa çıkardı diye düşünüyorum.. bence ovunun gebelik testleri biraz yanıltıcı yani ikinci çizginin yeri mi belli ediyor neyse onu görmemek elde değil. Ama eczaneden aldığım gerçekten bembeyaz .. aklınızda bulunsun önümüzdeki aya kısmet artık başını ağrıttım herkes için allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…