Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canimm cooook cok silik bi czgi war gbi emin olamadim. sen yarin sabah yine yap test insalah hamilesindr
Allah razı olsun canım umarım . Testlere bakmaktan şaşı oldum be gerek varsa bu strese varsa 2-3 güne en geç daha netleşir zaten ama kendime engel olamadım valla me zor bir durummuş ya neden günümü beklemedimse yarın sabah yapınca atarım inş güzel bir haber veririm daha net bir sonuç alırım ister negatif ister pozitif

Yarın uyanınca buraya geliyorum. İnşallah çift çizgiyi daha net görürüz :))

guzel haberle gelirsn insalah canm ..sen yinede cok kafana takmamaya calis.elinde degil biliyorm ama baska seylerle ilgilenmeyi dene .stres yapma.hakkinda hayirlisi olsn

Kız benim de yarın yumurtlamanın 9. Günü olacak :)))
Sende çıkarsa ben de yaparım pazartesi falan :)))

Yarın uyanınca buraya geliyorum. İnşallah çift çizgiyi daha net görürüz :))
Yaa İnş birlikte sevinicez ama yoksa da üzülmek yok bunda kararlıyım. Resmen aileden daha yakın oluyoruz burda herkesin kalbi bir diğeriyle aynı heyecanda atıyor nasıl bir duygu bu..
guzel haberle gelirsn insalah canm ..sen yinede cok kafana takmamaya calis.elinde degil biliyorm ama baska seylerle ilgilenmeyi dene .stres yapma.hakkinda hayirlisi olsn
Çoook haklısın canım elimden geldiğince takımca şu süreci

inşallah Rabbim güzel yüreğini bu kez güldürür kuzum :)

Kız benim de yarın yumurtlamanın 9. Günü olacak :)))
Sende çıkarsa ben de yaparım pazartesi falan :)))
Aman KuZum aman sakın deneme bile halimi görmüyor musun kız kafayı yedim vallahi şakın deneyip kendine bunu yapma derim gününü bekle varsa sevinirsin en azından yoksa devam dersin bu nasıl bir ikilem nasıl bir işkence bilsen içim içimi yiyor var mı yok mu diye gerçekten gününü bekle

benmde bat bgun ama hasta olmadm .adetime 3 gn kala test yaptm negatif cikti. snra bidaha yapmadm. bakalim yarn ya hasta olcam yada olmucam .hakkimzda hayirliisi olsn insalah. birbirimz icin dua edelim

Ben perşembe falan düşünüyordum testi yani bata 2 kala. Kız diyorlar zaten hep 12 13 gün geçsin üstünden diye. Sen de çok acele etmişsin ben kılıklı:)))))

benmde bat bgun ama hasta olmadm .adetime 3 gn kala test yaptm negatif cikti. snra bidaha yapmadm. bakalim yarn ya hasta olcam yada olmucam .hakkimzda hayirliisi olsn insalah. birbirimz icin dua edelim
Tabii ki edelim hatta kendimizden önce birbirimize gerçekten makbulü bu inş en en en tez vakitte güzel haberler alıcaz burda

Ben perşembe falan düşünüyordum testi yani bata 2 kala. Kız diyorlar zaten hep 12 13 gün geçsin üstünden diye. Sen de çok acele etmişsin ben kılıklı:)))))
vallahi ben böyle değildim bir arkadaş ısrar etti yap yap kırmaadım resmen o beni düşürdü bu hallere şimdi kafayı yiyorum işte bak kardeş tavsiyesi cidden yapma en en kötü 12 gün bekle beklemek böyle bir durumdan kat kat iyi geliyor

İşin kötüsü Benin de bata az kaldı ama ben 21. Gün çatlama gördüm bugun 28. Günüm sen düşün. Eğer var ve biz o hayalet ötesi çizgiye anlam yükleyebildiysek prof lar halt yemiş haha valla sıyırdım

Arkadaşını sopalamak lazım
Ay yok ben en erken perşembe yaparım. O zaman negatifse zaten negatif tir. Şimdi sendd negatif çıksa bile erken olduğu için negatiftir. Eğer pozitif çıkarsa tadından yenmez ama

Bi daha test yapma bat gününe kadar. Sen benden de sabırsız çıktın bu sefer hahahha

Arkadaşını sopalamak lazım
Ay yok ben en erken perşembe yaparım. O zaman negatifse zaten negatif tir. Şimdi sendd negatif çıksa bile erken olduğu için negatiftir. Eğer pozitif çıkarsa tadından yenmez ama
Şu ikinci ifade neyse ondan göndermek istiyorum sana ve onu sallarken tetey diye bağırırım o hareketli ifadeler nasıl oluoyr ?

Arkadaşlar bişey sorucam yumurta her ay büyüyo mu mutlaka benim ovü testlerinde ikinci çizgi hiç koyulaşmıyor da

Arkadaşlar bişey sorucam yumurta her ay büyüyo mu mutlaka benim ovü testlerinde ikinci çizgi hiç koyulaşmıyor da
Bazı aylar yumurtlama olmayabiliyormuş ama ovü testlerini doğru yapıyor musun o önemli..
Testi yapmadan en az 2 saat öncesine kadar hiçbir şekilde sıvı alımı olmayacak.
Hergün aynı saatte yapacaksın.

Konu sahibi sna daha detaylı yazar.

Yapıyorum canım dikkat ediyorum elimden geldiğince hassas davranıyorum ama ikinci çizgi hep silik anlamadım bi türlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…