Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yapıyorum canım dikkat ediyorum elimden geldiğince hassas davranıyorum ama ikinci çizgi hep silik anlamadım bi türlü
Kaçıncı günün döngünde canım geç yumurtlama oluotr Benim 20.
Bugün 13. Gündeyim adet döngüm 28 günde bir normal şartlarda yarın yumurtlama olması lazım ama neden böyle oldu
hayır oyle düşünme benim de 29-30 günde bir ama 20 de yumurylama oldu

Malesef o takvim yanıltyor hiç belli olmuyor sen devam et yakındır
Senin adet döngün kaç gün peki
yalnız 12-16 arası yapmaya her gün aynı saatte yapmaya sıvı alımına dikkat et canım Aselece de yardımcı olur ama tek tavsiyem ara verme devam et olacaktır. He belki Nadiren o ay içinde olmadığı oluyormuş bazen o da üst üste olmadığı sürece normaldir sıkıntı etme inş burdan at sen gün gün koyu olunca aselece sağolsun yorumlar yardımcı olur

Yardımcı oluyor sağolsun valla bizi bizden başkası anlamıyo herkes acele ediyosun zamana bırak demeyi biliyo sadece içimizdeki fırtınadan kimsenin haberi yok

Kizlar toplu cevap veriyorum kusura bakmayin.. yine benim rahatsizlik tuttu.. sevgidolusnm canim sabah ilk idrarla sıkışık hâlde yap testlerine iyice bakacam diye gözümü iyice icine soktum şaşı olucam kız hayırlısıyla sabah bana mucize haberi ver bekliyor olucam.. semaknc canım neden stres yaptın böyle sen bakim.. sana cvp olarak yazdigimi hatirliyorum.. yumurtlama bir bakarsin adet bitimi hemen olur bir bakarsin 15. Gun olur bir bakarsin 20. Gun olur bilemeyiz.. bunun icin düzenli testlerimize adet bitimi basliyoruz ta ki piki görene kadar.. sabret piki de goreceksin hamileligi de stres yapar olumsuz dusunursen yumurtlama gec olacagi gibi adet olsaniz bile o da gecikir hamileligi de olumsuz etkiler nolur relaks... kizlar cvp yazamazsam bilin rahatsızım

Canım çok çok geçmiş olsun. Neyin var inş önemli bir durum değildir

Çok geçmiş olsun canım umarım önemli bişeyin yoktur konuştuk evet yazdın bana da işte stres yaptım ne bileyim

Yardımcı oluyor sağolsun valla bizi bizden başkası anlamıyo herkes acele ediyosun zamana bırak demeyi biliyo sadece içimizdeki fırtınadan kimsenin haberi yok
Canim eger ben soyluyorum diye dediysen bunlari.. ben kimseye acele etmeyin zamana birakin demedim demem de.. emin olun ki sizi en az siz kadar iyi anliyorum.. en son ölümle yanyana gitmiştim hastaneye yumurtaliklarim alinacak ic kanama geciriyordum bundan 15 sene once doktorun dedigi sey herseye hazir olun du aileme.. bekardim ve gözlerimi actigimda karnimda kocaman bir yara vardı 18 saat sonra kendime gelmistim... doktorun bana dedigi sey uyandigimda bir an once evlenip hamile kalmam gerektigiydi.. ben o zamandan beri mucadele veriyorum canim.. sizi sizden cok iyi anladigima kendimce eminim elimden keşke daha fazlasi gelse emin olun yaparim.. kendime soz verdim herkese yardimci olucama bu yolda.. biraz karisik yazdim ama tabiki acele edeceksiniz sadece stres yapmayin diyorum icinizdeki firtinaya gelecek ay da katlanmayin diye.. neyse iyi akşamlar

Canım hayır sana neden söyleyeyim çevremdeki insanlar söylüyo bunu onlarla dertleşemiyorum burda ne güzel konuşuyoruz birbirimizin halinden anlıyoruz demek istedim

Cok gecmis olsunnnnnn

canımm allah bin kere razı olsun daha ne yapacaksın hepimize yetiştiğin gibi hamile halinle seni de strese sokuyoruz sesin çıkmıyor daha ne isteyelim.. çok geçmiş olsun allahım sağlığına sağlık katsın bebişine uzun ömür Sen birtanesin sen dinlen iyi hissettiğinde görüşürüz KuZum düşünme bizi takılıyoruz buralarda

İşte bu yüzden bu kadar inçe naif ve anlayışla yardımcı oluyorsun.. iyi ki varsın iyiki varız kızlar iyi ki burdayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…