Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugun bi gecsin diyodum gecti hala umutsuzum🙈😞kimyasal psikolojimi bozdu ya
Canım benim elinden geldiğince stres yapmamaya çalış. Her şeyin hayırlısı için dua edelim. Bi erken gebelik testi alsaydın en azından soru işaretleri ile kalmazdın aslında

Canim hep adet olacak gbi hssdyrm wc ye gdiorm hic bisey yok🙈bugun 14.gun 2gun once bi kahveyle pembe arasi bisey gordum baska da bisey yok🤷‍♀️
Acaba yerleşme kanamasımıydı ki bu 👯‍♀️ İnş öyledir ya 🤲🏼 Adet günün bugünmüydü. İyi sabrediyorsun canım ya ben çoktan yapmıştım test😂 bence adeti görünce insan daha bi yıkılıyor negatifi görünce hiç değilse kendini adete hazırlıyorsun. Şimdi adete kadar hep acaba dieceksin. Ama sen bilirsin yine de. 🤗 sen güzel haberlerle dön yeter ki 🌸

Bugun bi gecsin diyodum gecti hala umutsuzum🙈😞kimyasal psikolojimi bozdu ya
insalah hamilesindir canm . ama bu sekilde cok stres oluyosn . bi test yapsan en azindan bu stresten kurtulcaksin .olumlu yada olumsuz bsey netlesir. ama insalah guzel haberle dönersn canm 🌸🌸

insalah hamilesindir canm . ama bu sekilde cok stres oluyosn . bi test yapsan en azindan bu stresten kurtulcaksin .olumlu yada olumsuz bsey netlesir. ama insalah guzel haberle dönersn canm 🌸🌸
İnsallah kuzucugumm ya 🤲🤲her wc ye korkarak gdiorm valla ogrensem de rahatlasam

Aselece Aselece sabah ilk idrarla yada son 2 saat içinde sıvı alımı yapıldığında uygulanan lh testi neden yanıltır??
Ilk idrarla yapilan yada 2 saatte sıvı alımı olunca lh düzeyini azaltir bu yuzden yaniltir.. mesela sivi alırsın ardından lh testi yaparsin o gün pik olsa bile pik değilmiş gibi gösterir. Böylece o gunki piki kacirirsin ertesi gun de normal yapsan bile silik cikacagi icin yani catlayacagi icin yumurta sen hâlâ pik yakalamak icin gunlerdir test yapmak zorunda kalirsin sonra pik olmayinca üzülürsün yumurtlamadim diye.. bu yuzden surekli diyorum ki düzenli ve dikkatli test yapılmali diye.

Aselece Aselece canım benim bugün yumurtlama dönemlerimde olan akıntım başladı yine. Acaba tekrar yumurtlama olabilir mi? Elimde test olsa yapıcam ama testlerim bitti 😔 Bir önceki ay da iki defa yumurtlama olmuştu. Bir fikrin var mı canım? 🤔

Aselece Aselece canım benim bugün yumurtlama dönemlerimde olan akıntım başladı yine. Acaba tekrar yumurtlama olabilir mi? Elimde test olsa yapıcam ama testlerim bitti 😔 Bir önceki ay da iki defa yumurtlama olmuştu. Bir fikrin var mı canım? 🤔
Test yapmadan bilemeyiz canim. Iki defa yumurtlaman varsa olabilir 2. Yumurtlama. Pik görmüştük degil mi sende. O gunleri degerlendirdiysen eger bugun de akintiya bakarak 2 3 gun ara vermeden iliski yapin.. 2 yumurtlama yaşayanlarda ikiz olma ihtimali yüksek oluyor bilgin olsun :KK70:

Ilk idrarla yapilan yada 2 saatte sıvı alımı olunca lh düzeyini azaltir bu yuzden yaniltir.. mesela sivi alırsın ardından lh testi yaparsin o gün pik olsa bile pik değilmiş gibi gösterir. Böylece o gunki piki kacirirsin ertesi gun de normal yapsan bile silik cikacagi icin yani catlayacagi icin yumurta sen hâlâ pik yakalamak icin gunlerdir test yapmak zorunda kalirsin sonra pik olmayinca üzülürsün yumurtlamadim diye.. bu yuzden surekli diyorum ki düzenli ve dikkatli test yapılmali diye.
Bu ay elimde kalan testlerle sabah bi deniyim dedim. Yanlış gösterdiğine bi emin olayım dedim. Silik çıktı çünkü. Bu ay ovüyü bıraktım, bide sık ilişki deniyim dedim bakalım..

Test yapmadan bilemeyiz canim. Iki defa yumurtlaman varsa olabilir 2. Yumurtlama. Pik görmüştük degil mi sende. O gunleri degerlendirdiysen eger bugun de akintiya bakarak 2 3 gun ara vermeden iliski yapin.. 2 yumurtlama yaşayanlarda ikiz olma ihtimali yüksek oluyor bilgin olsun :KK70:
Geçen hafta perşembe akşamı silinmeye başlamıştı. Tam bir hafta oluyor. Aman bi tanesi tutmadı şimdiye kadar ıki tanesi hiç zannetmiyorum 😅

Aselece bisey sormak istiyorum mrk icindeym ya🙈yumurta catladiktan sonra 14.gun kesin adet olurmu yoksa strese bagli olarak adet gecikmesi olabilirmi

Bu ay elimde kalan testlerle sabah bi deniyim dedim. Yanlış gösterdiğine bi emin olayım dedim. Silik çıktı çünkü. Bu ay ovüyü bıraktım, bide sık ilişki deniyim dedim bakalım..
Tercih senin canim. Olmasi gerekeni ben söyleyim yapip yapmamak sizin elinizde.. hakkinda hayirlisi olsun

X