Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet olmadin dimi??
Canım benım test boyle gidiyor ama ben yanlıs hesaplamısım bugun 13. Gun yani takvime gore yarın yumurtlama gunum 14.gun.. Yazdıktan sonra tekrar bı bakayım uygulamaya dedım 1gun fazladan yazmısım testlerin uzerıne 😁

Eklentiler

• IMG_20190604_233149.jpg
    IMG_20190604_233149.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 118
  • IMG_20190604_233128.jpg
    IMG_20190604_233128.jpg
    98,6 KB · Görüntüleme: 118
Canım benım test boyle gidiyor ama ben yanlıs hesaplamısım bugun 13. Gun yani takvime gore yarın yumurtlama gunum 14.gun.. Yazdıktan sonra tekrar bı bakayım uygulamaya dedım 1gun fazladan yazmısım testlerin uzerıne 😁
Bugun test yap tekrar canim bakalim. Sivi alimina dikkat et mutlaka.. takvim uygulamasina takılı kalma takvimde 14. Gun yumurtlama gosterirken sen 16. Gun yumurtluyor olabilirsin.. hayirlisiyla piki görelim zaten mutlaka belli olur günü

Hala olmadi canim yarin yumurta catlamasinin üzerinden 14 gun gecmis olcak dungece ve bugün minicik leke gbi seyler gordum ama tabi asil onemli şey yarin nolacagi adet olacak gbi hssdyrm wc ye gdiorm hic bisi yok
Hadi insallah üstüne gormedir de hamilesindir canim

Bugun test yap tekrar canim bakalim. Sivi alimina dikkat et mutlaka.. takvim uygulamasina takılı kalma takvimde 14. Gun yumurtlama gosterirken sen 16. Gun yumurtluyor olabilirsin.. hayirlisiyla piki görelim zaten mutlaka belli olur günü
Canımm Aselecemm bakk bugunun testıii

Eklentiler

• IMG_20190605_150408.jpg
    IMG_20190605_150408.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 120
Canımm Aselecemm bakk bugunun testıii
Masallah ne güzel pik olmuş belki yarin da daha koyu pik olabilir. Bugünü mutlaka degrrlendir canim. Yarin testini yap bunun uzerine catlarsa yarin eger bugunle birlikte 4 gün degerlendir. Yarin daha koyu yakalarsan bugunle birlikte 5 gün degerlendirmelisin canim..

İns cnm bnm ama oyle ustune gorme denecek kdr cok bisey de gormedim yani cok cok az kahverengi gordum ama hep bi doluluk hssdyrm adet olack gbi bugun belli olur cnm
Belli olmaz canim üstüne görme az olur zaten.. insallah gebesindir 3 gune belli olur zaten gebeysen

Masallah ne güzel pik olmuş belki yarin da daha koyu pik olabilir. Bugünü mutlaka degrrlendir canim. Yarin testini yap bunun uzerine catlarsa yarin eger bugunle birlikte 4 gün degerlendir. Yarin daha koyu yakalarsan bugunle birlikte 5 gün degerlendirmelisin canim..
Cook tesekkur ederım canım cuma gununu degerlemdıremeyecegım sehır dışına ailemin yanına gidiyoruz ama bugun yarın cumartesi pazar degerlendırırız ınsallah 😊

X