Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar adetten bir gun once koyu cikmasi normal mi o anda da tekrar yumurtluyor
Olabilir miyim? Yumurtluyorsam diyelim degerlendirmeli mi? Yardimci
Olursaniz cok sevinirim.
2275512

İnşallah vardır.. Bu kadar koyu olması beni çok şüphelendirdi...

Bende anlamadim ki. Ovulasyon tarihimden beri hafif hafif adet sancisi hep devam etti bende dedim birseyler oluyor sanirim. Sonra yaptigim tum gebelik testleri negatif cikinca demekk olmadi dedim. Dun ovulasyon testini denemek istedim forumlarda cok okuyunca boyle cikti. Hatta dunude degerlendirdik ne olur ne olmaz diye. Bugunde adet gunum gelen giden yok ama hafif hafif sancilar var. Zamana biraktim valla bakalim ne olucak. Onceden ovulasyon testi koyulasip sonra hcg cikan olmus mu acaba. Kan testi kesin sonuc aslinda ama onada cesaret edemedim acikcasi zaten simdj heryer tatilde oldu. Yarinda tatile gidiyorum hayirlisi insallah guzel haberler alirda sizlerede soylerim ♥️

Bende anlamadim ki. Ovulasyon tarihimden beri hafif hafif adet sancisi hep devam etti bende dedim birseyler oluyor sanirim. Sonra yaptigim tum gebelik testleri negatif cikinca demekk olmadi dedim. Dun ovulasyon testini denemek istedim forumlarda cok okuyunca boyle cikti. Hatta dunude degerlendirdik ne olur ne olmaz diye. Bugunde adet gunum gelen giden yok ama hafif hafif sancilar var. Zamana biraktim valla bakalim ne olucak. Onceden ovulasyon testi koyulasip sonra hcg cikan olmus mu acaba. Kan testi kesin sonuc aslinda ama onada cesaret edemedim acikcasi zaten simdj heryer tatilde oldu. Yarinda tatile gidiyorum hayirlisi insallah guzel haberler alirda sizlerede soylerim ♥
Bana hiç ovü ile öğrenmek nasip olmadı damlacım o yüzden bilemiyorum fakat çok umutlandırmak istemesem de adet günü bu kadar koyu çıkan bi ovü testi bana gebeliği hatırlatıyor.. Yarın sabah testi yap biraz beklesin.. Sonradan da görebilirsin ikinci çizgiyi hani yeni gebelik ise.. Dur bakalım ya heyecanlandım :))

Bana hiç ovü ile öğrenmek nasip olmadı damlacım o yüzden bilemiyorum fakat çok umutlandırmak istemesem de adet günü bu kadar koyu çıkan bi ovü testi bana gebeliği hatırlatıyor.. Yarın sabah testi yap biraz beklesin.. Sonradan da görebilirsin ikinci çizgiyi hani yeni gebelik ise.. Dur bakalım ya heyecanlandım :))

Ay hadi insallah tukenen umudum canlandi birazcikta olsa :) haber vericem hepimizin hakkinda hayirlisi olsun insallah♥️

Geç döllenme mi oldu acaba. İnşallah regl gelmez, inşallah tutmuştur. Sanırım seninle aynı yaştayız. Senin ilk bebek mi

Evet cnm ilk kismetse. 19 mayista pike yakin koyulugu yasadim gordum cnm ama hatta takip ettim iliski skliginada onem verdim o tarihte :)

Eğer sen hamile çıkmazsan ovü ile gebelik öğrenme işine inanmıcam :)

Yani bu kadar koyuluga hamile degilsem bence ztn ovu testiyle hamilelik olayi tesadufi bisey :) insallah cikarimda hepimize umut olur. Resmen yumurtlama gunum gibi hemde idrara cok dikkat edemeden aceleyle denedim acaba onda ne cikicak diye :)

Yani bu kadar koyuluga hamile degilsem bence ztn ovu testiyle hamilelik olayi tesadufi bisey :) insallah cikarimda hepimize umut olur. Resmen yumurtlama gunum gibi hemde idrara cok dikkat edemeden aceleyle denedim acaba onda ne cikicak diye :)
Bende de bu ay ovü testi var gebelik testi yok. Bakalım sende ne çıkacak. Ona göre ben de ovüyü gebe miyim diye hiç kullanmam :)

Bende de bu ay ovü testi var gebelik testi yok. Bakalım sende ne çıkacak. Ona göre ben de ovüyü gebe miyim diye hiç kullanmam :)

Hic merak etme iyi kotu yazicam her turlu moral bozmak yok hayirlisi nasip olsun ins. Bitane forumda biri kimyasal gebelik yasamis boyle gorup ama insallah oyle birsey degildir

Hic merak etme iyi kotu yazicam her turlu moral bozmak yok hayirlisi nasip olsun ins. Bitane forumda biri kimyasal gebelik yasamis boyle gorup ama insallah oyle birsey degildir
İnşallah öyle bir durum yoktur. Kimyasal da çok kandırıyor insanları :KK43:(
Regl olursan da üzülme olur mu. Bu ay sen ben diğer arkadaşlarımız ard arda güzel haberlerimizi vericez ben inanıyorum. Haziran bizimdir :halay: :halay: :halay:

X