Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece dediğin gibi kimyasalmış adet oldum. Bu ay doktora gidip rahim filmi çektireceğim belli oldu
Anladim canim film sonucun inşallah iyi çıkar da bir sonraki hamileligin saglikli olur.. hakkinda hayirlisi olsun kimyasal ile ilgili konu acmistim bir bak en azindan seni rahatlatacak bir konu oldugunu düşünüyorum

beklemeye devam o zaman :) heyecan dorukta =D

Günaydınlar herkese hayırlı kandiller Aselece canım dün ilk testimi yaptım akşam saat 7de ama o kadar silik çıktı ki hayalet çizgi gibi regl biter bitmez başladım diye mi acaba çünkü regl öncesi gebelik testinden önce ovu yapmıştım çok daha koyu çıkmıştı.

Canim silik çıkması normal pike kadar silik cikar bizim piki yakalamamiz lazim. Pik de tek bir gun o gun hangi gun bulana kadar teste devam canim

Canim neden rahim filmi cektrceksinBndee kimyasa gecirdim gecen ay hic bisey istemedi dr benden
Benim bir seneyi geçti 14 ay oldu. Doktorum zaten bir seneden sonra çektirelim demişti. Belki yapışıldık tıkanıklık var o sebeple Rahime yerleşemiyor kimyasal oluyor. Her şeyi kontrol ettirmek lazım.

Şansıma resmi tatil giriyor araya. Rahim filmi adetlikten mi çekiliyordu canım
Canım adet biter bitmez çekebiliyorsun ben 1 gün geçmişti randevu verdiler ama en geç adet bittikten 4-5 gün sonra filan olabilir ilerisi için tarihleri kabul etmiyorlar gebelik ihtimali oluyor diye bayram bittikten sonraya denk gelir seninki sanıyorum

Arkadaşlar herkese hayırlı kandiller dilerim. Allah herkesin dileğini duasini hayalini kabul etsin. Kimsenin umudunu söndürmesin.. dilerim ki bebek isteyen herkes istegine kavuşsun
Amin canım Allah razı olsun senden hamiş hamiş uğraşıyorsun bizimle Hayırlı kandiller herkese

Aselece canım toplu testlerimi atmıştım bakabildin mi?
Bugün öğlen yaptığım test de silik çıktı yani çatlamış

Aselece canım toplu testlerimi atmıştım bakabildin mi?
Bugün öğlen yaptığım test de silik çıktı yani çatlamış
Baktim canim 29 30 tarihler pikti 30 u aksam 18 15 catlamaya baslamisti. Bugun siliklestiyse tamamen catladi demektir canim. Degerlendirecegin gunler 29 30 31 1 haziran olmali es gecme olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…