Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım inşAllah diğer aşamalara kalmadan güzel güzel haberler alırız senden. Yeter ki dermanı olan dert versin Allah. Dua edelim

Gittikce sılıklesıyor

Eklentiler

• IMG_20190531_154323.jpg
    103,9 KB · Görüntüleme: 43
Olmazsa doktor değiştireceğim tekrar doktor zaten yönlendirir

Her sene böyle yumurtanın üretilmediği aylar olurmuş. Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah diğer ay tam on ikiden vurursun güzel haberle gelirsin

Her sene böyle yumurtanın üretilmediği aylar olurmuş. Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah diğer ay tam on ikiden vurursun güzel haberle gelirsin ❤
Amin canum kesinlikle tüm testleri tamamlayıp temiz olduğunu görmeden tedavi sürecine başlama sorun onlardan birindeyse görülür ve tedavi olursun yok değilse benim gibi yumurtadan yürürler olaya

Kızlar bugünki durum ne sizce? Kafam karıştı

Eklentiler

• 20190531_172820.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 45
Arkadaşlar herkese hayırlı kandiller dilerim. Allah herkesin dileğini duasini hayalini kabul etsin. Kimsenin umudunu söndürmesin.. dilerim ki bebek isteyen herkes istegine kavuşsun
Amin canım Rabbim bu mübarek günde gerkesin kalbinden geçenleri kabul etsin. Sana da bebeğine sağlıkla kavuşmayı nasip etsin inşallah. Herkese hayırlı kandiller

Canim ovu de hic pozitif gormedinmi peki dr yumurta yok diyo ya

Benimde 30 31 cift koyu cizgiydi bugun siliklesmeye basladi 30 u ve bugunu degerlendirsem sansimiz olabilir mi bir de soylemesi ayiptir ama yogun akintim yok genelde hep akintidan hissederdim
Her akinti yumurtlama degildir canim. Her yumurtlamada da akıntı olmayabilir.. ovu testin dogruysa pik artı 3 gün degerlendirilmeli..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…