Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaslar rica etsem yorumlayabilir misiniz

Eklentiler

• 15592221916353456017090411829712.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 33
aselece bana kızma ama bn 8.günümdeyim catlamanın ve bugun yanmda lh testi vardı yaptım 2. cizgi yoktu cokmu erkewn yoksa ihtimaller bitmişmidir bnde 5 haziran bat
Lh ile bakma canim gebelik testini de adete bir iki gun kala yapmalisin

Silik de cikabilir hafif belli de cikabilir canim moral bozma.. bir den bire cok koyu olacak zaten sadece 1 gun o gune kadar teste devam etmelisin
Reglim yeni bitti reglken yumurtlamsmıyım diye korktum bıan bıkac kısıden duydum oluyormus... Gebe kalmak cok zormus..

Reglim yeni bitti reglken yumurtlamsmıyım diye korktum bıan bıkac kısıden duydum oluyormus... Gebe kalmak cok zormus..
Adetliyken yumurtlama olmaz canim. Burda atmasyon yapan o kadar cok kisi var ki inanma.. düşünsene kanayan yumurta döllenme icin saglikli bir ortam midir yoksa taze yumurtalar mi dollenmek icin uygundur. Cevabi biliyorsun sen bu yuzden sadece soyle durum var adet biter bitmez hemen yumurtlayan oluyor bu bir gerçek..hormonlar iyi calisiyorsa beyindeki hipofiz bezinin uyarilmasiyla birlikte yumurtlama cabuk olabiliyor.

Haklısın canım insan bu psıkolojıdeyken ne okusa inanıyor denize dusen yılana sarılır misali cok tesekkur ederim Allah razı olsun

Ayy ben dayanamadım takrar test yaptım bi bakın sanki biraz silinmis

Eklentiler

• 20190530_172835.jpg
    95 KB · Görüntüleme: 42
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…