Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah çift çizgini burada görürüm inşallah :)))

6. Aya girecez inşallah canim vakit yine bulurum sorun olmaz canim sağ salim sağlıklı olsun da bu seferde oglusumla destek oluruz teyzesi ama boş koymam burayi..

Gebelik testin pozitif canim cok silik cizgi var sıkışık halde bir daha test yap

Adet sökücü kullanma bekle canim insallah adet olursun da bir an önce calismalara baslarsib bak stres yapmazsan gönlünü rahat tutarsan adetlerin kendiliginden duzene girecek boylelikle gebelik calusmalari da olumlu sonuc verecek

Gebelik testi yap canim gebeligin yoksa yumurtlama olabilir ve adet duzensizligi olanlar uzun sure donemli adet dongusu olanlar 28. Gunde yumurtlar 50. Gun de olabilir ama once gebelige bakmalisin

Sabah çift çizgini burada görürüm inşallah :)))
Canim Sabah kalkar kalkmaz ilk isim tes yapmak oldu ama negatif. Elimde ovu testleri var Bir kac gun daha yaparim. Sonra da tekrar gebelik testi hayirlisi. Yumurtlamis olabilirim

Eklentiler

• 15588504623321256590665173981425.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 48
Gebelik testi yap canim gebeligin yoksa yumurtlama olabilir ve adet duzensizligi olanlar uzun sure donemli adet dongusu olanlar 28. Gunde yumurtlar 50. Gun de olabilir ama once gebelige bakmalisin
Yaptim canim negatif, bir kac gun sonra tekrarlicam. Dedigin gibi adet duzensizligim var, yumurtlamis olabilirim. Cunku 10 gundue ovu testlerini ypiyorum bariz boyle pozitifi gormedim. Hayirlisi artik. cok tesekkur ederim.

Yaptim canim negatif, bir kac gun sonra tekrarlicam. Dedigin gibi adet duzensizligim var, yumurtlamis olabilirim. Cunku 10 gundue ovu testlerini ypiyorum bariz boyle pozitifi gormedim. Hayirlisi artik. cok tesekkur ederim.
O zaman 3 gun degerlendirin canim mutlaka degerlendirin.. gec yumurtluyorsun demek ki. Adetin kac gunde bir oluyor

Aselece bu sabah ilk idrarla gebelik testi yaptım. Sanki hayalet çizgi çıktı. Heyecanlandım ama var yok arasında. Normal testten yaptım elimde erken gebelik testi var onunla mı yapmalıydım acaba??

Canim Sabah kalkar kalkmaz ilk isim tes yapmak oldu ama negatif. Elimde ovu testleri var Bir kac gun daha yaparim. Sonra da tekrar gebelik testi hayirlisi. Yumurtlamis olabilirim
Benden de negatif canım. İki güne regl gelir diye düşünüyorum. Hayırlısı olsun. Haziranda olur Allahın izniyle..

Aselece bu sabah ilk idrarla gebelik testi yaptım. Sanki hayalet çizgi çıktı. Heyecanlandım ama var yok arasında. Normal testten yaptım elimde erken gebelik testi var onunla mı yapmalıydım acaba??
Canim normal gebelik testlerini kullan bosuna para verme erken gebelik testine. Testin resmini atar misin bakalim

Canim normal gebelik testlerini kullan bosuna para verme erken gebelik testine. Testin resmini atar misin bakalim
Elimde var toplu ovulasyon testi aldığımda vardı erken gebelik testi. Yarın sabah onunla mı yapsam diye sordum. Çizgi resimde bile belli değil çok dikkatli bakınca görülüyor

Eklentiler

• 4AF560F6-BA35-40D1-8EFA-013FD4CEAE78.jpeg
    100,1 KB · Görüntüleme: 64
  • A8FE5FDC-DE39-42C6-93CE-8C180FEDBC8B.jpeg
    86,1 KB · Görüntüleme: 61
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…