Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece yumurtlamanın 13. Günündeyim. Bata 5 gün var. Söylediğin dört günü de değerlendirdik. Bugün halsizlik ve mide bulantısı vardı. Kendimi de kaptırmak istemiyorum 13 aydır deniyoruz ama sence ne zaman gebelik testi yapmalıyım?

Yarın sabah ilk idrarla sende yap canım

TAmamdır allah razı olsun ya kafayı yedim senin bebiş nasıl bu arada nasıl geçiyor hamilelik
Iyi canım biraz ağrılarım var oturduğum yerden tek başıma kalkamıyorum bacaklarimdaki damarlar aşırı derece de morlasti bakalim doktor görüşmem var bu hafta bunlarin hepsi normal olacak seyler de alternatif seyler var mi rahatlatacak bilmiyorum.. ne uzun yazdim yeter ki nasilsin diye sor kendiliginden dökülüyor valla

İyi akşamlar diliyorum ovulasyon testlerime bi bakarmısınız
Bütün yolladığım günlerde ilişki oldu
Bugün de hem sabah , hem öğleden sonra test yaptım onu da yolluyorum
Sanırım silinmeye başladı öğleden sonra silik çıktı
Bugün de değerlendirmelimiyim
Bugün dışında diğer tüm günler değerlendirdim

Eklentiler

• 43306375-83E4-4108-9A76-F3A0B1A30848.jpeg
    46,7 KB · Görüntüleme: 39
  • 2C7A8762-4703-4EA4-BB0D-DE88D404C2D0.jpeg
    120,4 KB · Görüntüleme: 41
  • FC7FB568-3FD5-4422-BC76-708DE9C907FD.jpeg
    87,1 KB · Görüntüleme: 37
  • 01EFF1F6-6AA4-44D5-A6B1-60B28CCBA5D2.jpeg
    21,8 KB · Görüntüleme: 36
  • CE120BE7-F7B9-4D44-BED5-D84235F2DA0E.jpeg
    67,1 KB · Görüntüleme: 33
Iyi aksamlar canim. 25 mayis pik olmuş 25 26 27 28 mayis ara vermeden iliski olmali.. hayirli olsun simdiden

Olur mu kuzum ya hep biz senin başını ağrıtıyoruz kendi derdimizden senin hassasiyetini unutuyoruz Bazı seyler illaki olur hamilelikten dolayı dediğin gibi ama belki bahsedersen de bitkisel seyler önerir veya hafif ilaçlar filan verir görüşmekte fayda var. Kaç aylık allah nasip ederse ne zman doğacak? Ayy o doğduktan sonra bize vakit kalmaz artık sınırlı vaktimiz kaldığına inanıyorum sağ Salim doğsun inşallah

Merhaba;

Bat 13 sat 17 mart
Bat 19 sat 23 nisan
32 gün sürmüştü döngü.

5 mayısta pik olmuştu ovü testi yapmıştım. Değerlendirdik günleri.
Henüz adet olmadım ve bugün gebelik ve ovü testi yaptım. Gebelik negatifti. Yumurtlamadan ne kadar sonra gebelik belli olur?

Eklentiler

• 20190525_235949.jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 55
Belirtiler gebelikten midir bilmem ama bu hafta bi kaç gün sabah yataktayken mide bulantım oldu. Pazartesi de test yapmıştım negatifti. Cuma günü de öğle 5 gibi felaket midem bulandı. Beyaz yoğun akıntıda olmuştu. Kasık ağrısı da bi kaç kez oldu karnıma bişi saplanır gibi bi ağrı vs. Bu arada tek kullandığım ilaç folik asit doktor yazmıştı bi kaç aydır kullanıyorum hiç yan etkisini de görmedim, forumda baktım ilaçtan olabilir yazmışlar ama yan etkisi hiç olmamıştı yani bilemedim. Fikri olan yardımcı olabilir mi :)

Arkadaşlar bile sorcam instagramda bayanlara özel bi macun satılıyo kullanan yada fikri olan varmı

Aselece canım ben bişey soracam daha söylemiştim benim 10 günüm geçti dün doktora gittim gebelik çıkmasd adet sökücü yazdı almadım bugün de kahverengi lekem oldu biraz önce de pembe renginde kan geldi adet mi oluyorum anlamadım

Hayirli ramazanlar kizlar. Reglimin 28. Gunundeyim. Bugun Yumurtlama testi yaptim ya yumurtlamayi kacirdim, yeni yumurtluyorum. Yada anlam veremedim. 10 gundur yaptigim testlerde bu sonucu gorememistim. Adet duzensizligim var. Kafam karisti. sizce bu teste gore yumurtlamami var. 28. Gunde yumurtlama olurmu onuda bilemedim. baska birsey icinde pek umutlanmak istemedm.

Eklentiler

• 20190526_015619.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 40
Yarın sabah ilk idrarla gebelik testi yap diyorum :)

Yarın sabah ilk idrarla gebelik testi yap diyorum :)
Aynen cnm sabah gebelik testi yapicam. Burada daha net sanirim c ve t 2 si birbirine cok yakin. 29 nisan son regli gunumdu. Ilk gebeligimde de bu ovulasyon testiyle ogrenmistim. Suan heycan yaptim. Yumurtluyor degilimdir ins. geri donusun icin tesekkur ederim

Eklentiler

• 20190526_021541.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 33
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…