Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sürekli ediyorum canm hepinize bu sabah ezana kadar kuran okudum dua ettim bide dayanamadim ağladım 😢 Rabbım inşallah cuma gününün hürmetine kedinin köpeğin hurmetine bizede tez zamanda nasip etsin hayırlı sağlıklı yavrular🤲🤲
Amin canım inşallah 💜 ben inanıyorum bizde bu duyguyu yaşayacağız 1 hafta var adetime çok heyecanlıyım 😌

Şimdi gidicem kuzum. Özel muayene akşamları oluyor
Gittim kuzum, aaa valla yumurta çatlamış dedi 😅 dediğim gibi oldu, ben size dedim dedim doktora 🤣🤣 yanında asistanı vardı nasıl anladın yaa çatladığını diyor 😅😅

Bugünü değerlendir mutlaka dedi, ben de dünü de değerlendirmiştim dedim süper dedi.

Ovulasyon iki gün pik kaldı, o iki günü değerlendirdim. Silikleştiği gün enfeksiyon var sanıp değerlendirmedim, ondan sonraki gün de değerlendirdim. Şimdi sıra bugünde. Tutar inşallah ne diyeyim 😅

Magnifiaque Magnifiaque hangi günleri saatleri degerlendirmistin anlat hele bakem😀 bide sen sanki dusmustun nasi degerlendircem diyip duruyodun bisiler
Evet sakat halde biseyler yaptik
esim diyor olmaz iyi degilsin ben ona yalvariyorum nolur bu son sanslarim bosa gitmesin diye 🥲🤣
Hergun olmasa da ovitrelle den bir gun once ovitrelle gunu bos gecti
Geri igneden bir gun sonra 12. Ci saate yakin
Sonra ignenin 36. Saatine yakin
Cok zorlandim sakat halde ama 🥲🤣cok sukur

Gittim kuzum, aaa valla yumurta çatlamış dedi 😅 dediğim gibi oldu, ben size dedim dedim doktora 🤣🤣 yanında asistanı vardı nasıl anladın yaa çatladığını diyor 😅😅

Bugünü değerlendir mutlaka dedi, ben de dünü de değerlendirmiştim dedim süper dedi.

Ovulasyon iki gün pik kaldı, o iki günü değerlendirdim. Silikleştiği gün enfeksiyon var sanıp değerlendirmedim, ondan sonraki gün de değerlendirdim. Şimdi sıra bugünde. Tutar inşallah ne diyeyim 😅
Aa hadi bakalım inşallah sağlıkla tutunur bebeğin 🤗🤗 bende ovülasyon yapıyorum adetimin 8.günü 10-12. Günler pik görürüm diye düşünüyorum hadi sıra bizde canım inşallah ilk güzel haberi sen verirsin🤗🙏

Aa hadi bakalım inşallah sağlıkla tutunur bebeğin 🤗🤗 bende ovülasyon yapıyorum adetimin 8.günü 10-12. Günler pik görürüm diye düşünüyorum hadi sıra bizde canım inşallah ilk güzel haberi sen verirsin🤗🙏
Ben pazartesi ve salı günü pik gördüm, iki günü de değerlendirdim. Çarşamba günü silikleştiği zaman çatladı ama enfeksiyon var zannedip değerlendirmedim. Perşembe günü yani dün yine değerlendirdim. Doktor bugünü de değerlendir dedi. Çatlama günü boş geçtiği için çok üzgünüm 😢

Ben pazartesi ve salı günü pik gördüm, iki günü de değerlendirdim. Çarşamba günü silikleştiği zaman çatladı ama enfeksiyon var zannedip değerlendirmedim. Perşembe günü yani dün yine değerlendirdim. Doktor bugünü de değerlendir dedi. Çatlama günü boş geçtiği için çok üzgünüm 😢
1 gün boş geçmişsin canım çok önemli değildir diye düşünüyorum üzme kendini tutucak inşallah 🤗🙏

Kuzum hic korkma zaten sperm uc gun yasiyor tutarsa her turlu insallah da tutar 😍❤️Doktor dedimi Peki keske igne verseydim felan
Ayy hadi insallah darisi sana bekliyoruz 😍💚
Magnifiaque Magnifiaque sen şimdi hangi ay annesi oluyon, topic açılmadıysa sen aç gelek peşinden 🤣
🥲🤣cidden ben Hangi Ay annasiyim 🥲
Dur onumde mutlutablo mutlutablo var o acsin biz onun arkasindan gidelim

Kuzum hic korkma zaten sperm uc gun yasiyor tutarsa her turlu insallah da tutar 😍❤️Doktor dedimi Peki keske igne verseydim felan

Eylül anneleri topigi açıldı kuzum ya 🥲 ben acicaktim erken kapmislar başlığı 🤭

Yoo hiçbir şey demedi, değerlendirdiysen sorun yok dedi 😅 bu ay hamile kalacan bence diyor ama, umutlanmıyorum

Valla oldum heycandan 🥲Varya hepinize teker teker sarilmak istiyorum 😍♥️Allah hepinizden razi olsun iyiki tanidim sizleri
Ilk dusugumden sonra tedirginlikle inanamamistim kafami yeni toparliyorum 🥲😍rabbim hepinize kat ve kat guzel haberler almayi nasip etsin bu yolda ♥️😍iyiki varsiniz hepiniz her rekatta dualarimdasiniz 😍🥲
Allah razı olsun canımm😍🤗

Üzülme hiç belli olmaz 3 gün canlı kalıyor sonuçta spermler

Evet sakat halde biseyler yaptik
esim diyor olmaz iyi degilsin ben ona yalvariyorum nolur bu son sanslarim bosa gitmesin diye 🥲🤣
Hergun olmasa da ovitrelle den bir gun once ovitrelle gunu bos gecti
Geri igneden bir gun sonra 12. Ci saate yakin
Sonra ignenin 36. Saatine yakin
Cok zorlandim sakat halde ama 🥲🤣cok sukur
Iyikide olmus bak nezamn olacağı belli olmuyor😀😀

X