Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ciplak gozle daha net görünüyor ama bakalım kuruma falan da olabilir ümitli degilim o yuzden😂 daha 6 gun var regl gunume 2 3 gun sonra tekrarlarim testi 🤷‍♀️😂
Ama dedigin gibi kurutma cizgisi olsa su dokunce giderdi demi ? Ay insallah o adet hic gelmez 😍
Değeriniz 20 çıkmış sanırım dün görmüştüm siz yarında kan verin pazartesiye kadar beklemek işkence ayrıca idrar gebelik testi ile koyulaşma takip edebilirsiniz inşallah sağlıkla ilerler darısı tüm isteyenlere
Evet cidden bekleyemem pazartesi cok uzun 🥲insallah yarin cikacagim kan vermek icin birde test almaya caliscam Allah razi olsun insallah bir yarin olsa 😍
Pozitifi görünce biz asla dayanamiyoruz🤭🤭 yarini kan vermek için unutma kuzum,bizleri de bilgilendir 🥰

Kizzz bize zaten heyecan lazim 6 gün erken yapip bizi de heyecanlandiriyorsun 😂
😍bugun vermedigime pisman oldum kan 🤣insallah haber ederim Yarin bir gelsin 😍dua et bana 🥲
Insallah en kisa zaman da sana nasip olsun 😍♥️

Ama dedigin gibi kurutma cizgisi olsa su dokunce giderdi demi ? Ay insallah o adet hic gelmez 😍

Evet cidden bekleyemem pazartesi cok uzun 🥲insallah yarin cikacagim kan vermek icin birde test almaya caliscam Allah razi olsun insallah bir yarin olsa 😍

😍bugun vermedigime pisman oldum kan 🤣insallah haber ederim Yarin bir gelsin 😍dua et bana 🥲

Amin canım benim 🤗🤗

İnşallah canım benim🤗🤗 seninde sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏 ben bu günlerde ovülasyon ile çift çizgi takip ediyorum 😂 ovülasyonda eziyet ya ne zaman test yapmak için sıvı alımını kessem susuzluktan ölecekmişim gibi oluyor 😂😂
Ay ben cok imreniyordum o ovulasyon testlerine normalde yumurtlama goremezdim ya tedavi surecindeyken girip cikip yapardim hajjajaj
Sussuzlugu cok hissederdim 🤣
Yaa insallah Kuzum rabbim hepimize yardim etsin 😍😍♥️Ne zaman catliyacak aceba seninki heyecanli

Bende bugün aldım canım bnde pcos var adetlerm hüç düzenli değil.. arastrdım bnde burda okum pholicaps + balık yağı + redifol folik asit + çörekotunu sızdrdım bu ay bunları kullanocam inşallah olumlu sonuç alırım. Rabbim tüm istiyenlere Nasip etsin 🙏🏻❤️
Benimde dün geldi başladım kullanmaya yanlız 3 ay kullanılması öneriliyor çoğu kişi 1ci 2ci ayda etsin görüyormus bakalım hakkımızda hayirlusi

Ay ben cok imreniyordum o ovulasyon testlerine normalde yumurtlama goremezdim ya tedavi surecindeyken girip cikip yapardim hajjajaj
Sussuzlugu cok hissederdim 🤣
Yaa insallah Kuzum rabbim hepimize yardim etsin 😍😍♥️Ne zaman catliyacak aceba seninki heyecanli
Benim çok oynamıyor tahminime göre 11-12 Aralık gibi çatlar 😆

Ne bilim igneden 14 fun gecti olsa cikar diye dusunuyorum ama bakalim ya nasip 😂
Geç dollenmedir belki 😍

Yarin vermen daha iyi kuzum,yarin olsun bakalim🥰

Kızlar bende bugün doktora gittim adetimin 3. Günüydü 2 tane yumurtam varmış doktor bugünden itibaren femera başladı bakalım hayırlısı 🥲😊

X