Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktor öyle konuşmak zorunda kuzum. Seni her türlü sonuca hazırlamak için öyle demiştir. Kız beta 5den yüksek olunca gebelik var demek biz bunu burda kaç kişiye anlattık ay merve ☺️ sakin ol stres yapma 🌼bunlar hep mutluluktan 🤩
Normalde bildigim seylere suan inanamiyorum iki cizgi gorup hamilemiyim diyenlerle dalga geciyordum suan tam o moddayim 🥲😢😢

Doktor Banu Çiftçi bir videosunda "gebelik ogrenilince yerini endişe ve korku alır" diye çok güzel genelik ilerlemesini anlatıyor,ben de ilk başta bir salak oldum 😂😂

Duamizdasin canım 🥰🥰
Hamile biri Ayet-el kürsi okuyup arkasından isimle dua ederse kabul olurmuş ❤️ Adım Emine ☺️ müsait olduğunuz bi zamanda dua ederseniz beni çok mutlu edersiniz kızlar 🤲🌼🌼

Kız tüm hamişler seferber olup bize dua etsenize 😂hamilenin duası kabul olurmuş bize de edin unutmayın bizi 😁🤲
Ajjajajja dur daha iki tane var hepinizi dualayalim sirayla insallah hepimiz anne olalim ya 😍
Ay bende dalga geçiyim o zaman benim de başıma gelsin 😁😁😁😁
Yok insan baya sacma hal aliyor yapma
Doktor Banu Çiftçi bir videosunda "gebelik ogrenilince yerini endişe ve korku alır" diye çok güzel genelik ilerlemesini anlatıyor,ben de ilk başta bir salak oldum 😂😂

Duamizdasin canım 🥰🥰
Cok guzel soylemis uzerimdeki bu salaklik kalkarsa rahatliycam sanki
Hamile biri Ayet-el kürsi okuyup arkasından isimle dua ederse kabul olurmuş ❤️ Adım Emine ☺️ müsait olduğunuz bi zamanda dua ederseniz beni çok mutlu edersiniz kızlar 🤲🌼🌼
Ayy hepinize tek tek yapacagim insallah bunu 😍
Hahahah 😂😂 1 ay sonra açılış 😂
😍🤣iki kisi girin 4 kisi cikin insallah 😍

Ajjajajja dur daha iki tane var hepinizi dualayalim sirayla insallah hepimiz anne olalim ya 😍

Yok insan baya sacma hal aliyor yapma

Cok guzel soylemis uzerimdeki bu salaklik kalkarsa rahatliycam sanki

Ayy hepinize tek tek yapacagim insallah bunu 😍

😍🤣iki kisi girin 4 kisi cikin insallah 😍
Kız 3 iyi sanki 😂😂

X