Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet dün gittim, 19 mm dedi, cuma gel iğne yapalım dedi, dedim hocam çatlar o zamana kadar sanki, yok yok dedi. Görecez bakalım. Ama zaten enfeksiyon değerim yüksek yapmaya da bilirdi, ama yine de yumurta duruyor mu çok merak ediyorum 😅
Dün 19 ise bugün 20-21 mm olmuş ve çatlamış demek ki evet bende merak ettim şimdi eğer senin yumurta çatlamamışsa benimde ovülasyon testine güvenim kalmaz 😂😂 20 adet almıştım Cuma günü yapmaya başlıcaktım 😂 ama sen ilk hamileliğinde ovülasyon testi ile hamile kalmıştın sanki 🤔

Geliyor benim günümmm karnım agrimaya başladı hadi bakalim😄 geçen ignenin 14. Gunu hemen regl olmustum sanirim bu da oyle olacak 😂 hemen olsam da en azindan ilaca baslasam tekrar 😂

Geliyor benim günümmm karnım agrimaya başladı hadi bakalim😄 geçen ignenin 14. Gunu hemen regl olmustum sanirim bu da oyle olacak 😂 hemen olsam da en azindan ilaca baslasam tekrar 😂
Femara mı kullanıyordun canım ? Hayırlısı olsun inşallah önümüzdeki ay hepimiz pozitif sonuçlar alırız 🤗🙏

Dün 19 ise bugün 20-21 mm olmuş ve çatlamış demek ki evet bende merak ettim şimdi eğer senin yumurta çatlamamışsa benimde ovülasyon testine güvenim kalmaz 😂😂 20 adet almıştım Cuma günü yapmaya başlıcaktım 😂 ama sen ilk hamileliğinde ovülasyon testi ile hamile kalmıştın sanki 🤔
Evet testte çatlamayı gördüm üst üste değerlendirdim. Tutmuştu. Bence çatladı zaten

Bu aya kısmetmiş demek ki 🤗🤗 valla beni burada yalnız bırakmayın Analar grubuna gidip 😂😂
Biz sizi asla yalniz birakmayiz sizi alip oyle gitmek istiyorum analar grubuna
Cuma günü iğne yapılacaktı ama bence çatladı. Eğer çatlamamışsa bi daha kimse ovulasyon testi aldıramaz bana 😅
Eki Görüntüle 2982371
Doktorun bana cok tuhaf geldi 🤣
Insallah adet olmazsin ya 🥲

Klomen kullandim 😄 ama bu ay femara kullansam nasil olur dicem doktora ona daha iyi diyo burdakiler bide onunla deneyelim 😂
Ben femarayı ilk kullandığım ay hamile kaldım canım 🤗 aşılama bile tutmamıştı femara ile kimyasal bile olsa hamile kalmama vesile olduğunu düşünüyorum mutlaka sor 🤗

Ben femarayı ilk kullandığım ay hamile kaldım canım 🤗 aşılama bile tutmamıştı femara ile kimyasal bile olsa hamile kalmama vesile olduğunu düşünüyorum mutlaka sor 🤗
Bakalim doktor ne der bilmiyorum da klomen bende ise yariyo kist falanda yapmiyo belki reske atmak istemez 🤷‍♀️😂

Kizlar Kizlar 🥲sonuc 20
Canım çoook sevindim 🙏🙏🧿🧿🧿 Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah.. İnşallah değerin daha da yükselir yükselir zaten o konuyu kafana takma hiç, 🤩benim sahte çizgilerle imtihanım devam ediyor 😂😂😂 bu kez öğlen artımed marka test aldım hemen öğlen yaptım 1 saat boyunca bişey yoktu işe gitmek zorunda kaldım bıraktım akşam geldim az önce eve yine silik çizgi saatler sonra ama bu markayla 9.günde yapmıştım böyle Bi sahte çizgi çıkmamıştı artık cuma adet olmazsam kan veririm.. Fotoyu paylaşıyorum 😘

Eklentiler

• IMG_20220105_190325.jpg
    IMG_20220105_190325.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 33
Canim perim cok tesekkur ederim 🥲rabbim en kisa zaman sa guzel haberlerini nasip etsin insallah 😍😍♥️

Allah razi olsun kuzum dualarimdasin insallah
13 gun sonra guzel haberlerle gel 😍rabbim nasip etsin hayirlisiyla nolursun degerlendirebilfigin kadar degerlendir 😍

Ah 🥲cok uzuldum Kuzum ya rabbim insallah en kisa zaman d’à hayirlisiyla nasip etsin 😍♥️Ne desem bilemedim seni cok iyi anliyorum ama bitmeyecek burda
Amin kuzum hepimizin sağlıkla inşallah 😍🤗🤗

Canım çoook sevindim 🙏🙏🧿🧿🧿 Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah.. İnşallah değerin daha da yükselir yükselir zaten o konuyu kafana takma hiç, 🤩benim sahte çizgilerle imtihanım devam ediyor 😂😂😂 bu kez öğlen artımed marka test aldım hemen öğlen yaptım 1 saat boyunca bişey yoktu işe gitmek zorunda kaldım bıraktım akşam geldim az önce eve yine silik çizgi saatler sonra ama bu markayla 9.günde yapmıştım böyle Bi sahte çizgi çıkmamıştı artık cuma adet olmazsam kan veririm.. Fotoyu paylaşıyorum 😘
Senin testlerle imtihanin🤣
Bence artik var bu kacinci farkli test kac gun var bata 😍
Amin kuzum hepimizin sağlıkla inşallah 😍🤗🤗
Insallah perim 🥲😍😍rabbim en guzelini versin

Kizlar Bisey sorabilirmiyim
Doktor sey yazmis pazartesi test yapin
Cunki beta cok az
Testi erken yaptiginiz icin pazartesi kontrol edip konusalim
Ay moralim bozuldu kotumu simdi

X