Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy ben seni takip ediyodum yaaa🥰❤️❤️💃🥳
Allahımmmmm🥳🥰
Ne kadar incesin cok tesekkur ederim 😍😍😍Allah razi olsun
Hadi gözün aydın canım daha çok başıdır testte hemen çıkmış helal olsun🥰🙏🏻 Sağlıkla devam eder inşallah
Insallah cok tesekkur ederim sizin sonuclarinizi da pozitif bekliyorum insallah 😍♥️♥️
Anladım kuzu normalde iğne gününe 14 ekleniyor ya 🙂 aman boşver 😂😂 değerin benimkine göre gayet güzel çıkmış canım senin adet gününe daha var inşallah bebeşin tutunur 🙏🙏 sağlıkla gelsin inşallah 🙏
Ay demek benimki gec kalmis gecen mi aceba anlamiyorum ki insallah tutunur Allah razi olsun 😍💚

Insallah kuzuum y’a bende soktayim valla doktor bir yazsin ferahliycam

Oyle gercekten rabbim herseyin en guzelini nasip etsin insallah 😍🥰

Gecen ay 7. Sinde 14. Gunumdu ama 10unda adet oldum ama

Insallah 😍 cuma da guzel birsey olursa rahatlarim biraz 🥲😍

insallah guzel sonuclarla gelirsin 🥰rabbim sana da bir mucize nasip etsin heycanla bekliyorum sevincimiz katlansin

Perim sonuc cikti kan verdim 12. Gun bugun 🥲 20 cikti
Ay magnimm 😍😍
Çok güzel bir haber bu sağlıkla artsın inşallahh🥰:emir_bebek::anne::nazar::nazar::nazar:

Ne kadar incesin cok tesekkur ederim 😍😍😍Allah razi olsun

Insallah cok tesekkur ederim sizin sonuclarinizi da pozitif bekliyorum insallah 😍♥️♥️

Ay demek benimki gec kalmis gecen mi aceba anlamiyorum ki insallah tutunur Allah razi olsun 😍💚
Bizede dua et olur mu🥰
Bende yarın büyük ihtimal çatlatma iğnesi vurulcam=)
Umarım bende artık alırım bu güzel haberi❤️
Seninde sağlıkla ilerlesin insallah 🥰
Bu kez sağlıkla pamuk bebişini kucağına almak nasip olsunn Allahın izniyle ❤️

Ay magnimm 😍😍
Çok güzel bir haber bu sağlıkla artsın inşallahh🥰:emir_bebek::anne::nazar::nazar::nazar:
Canim perim cok tesekkur ederim 🥲rabbim en kisa zaman sa guzel haberlerini nasip etsin insallah 😍😍♥️
Bizede dua et olur mu🥰
Bende yarın büyük ihtimal çatlatma iğnesi vurulcam=)
Umarım bende artık alırım bu güzel haberi❤️
Seninde sağlıkla ilerlesin insallah 🥰
Bu kez sağlıkla pamuk bebişini kucağına almak nasip olsunn Allahın izniyle ❤️
Allah razi olsun kuzum dualarimdasin insallah
13 gun sonra guzel haberlerle gel 😍rabbim nasip etsin hayirlisiyla nolursun degerlendirebilfigin kadar degerlendir 😍
Kızlar malesef benim kan sonucum 1.20 cıktı. Yani yok 😢
Ah 🥲cok uzuldum Kuzum ya rabbim insallah en kisa zaman d’à hayirlisiyla nasip etsin 😍♥️Ne desem bilemedim seni cok iyi anliyorum ama bitmeyecek burda

Canim perim cok tesekkur ederim 🥲rabbim en kisa zaman sa guzel haberlerini nasip etsin insallah 😍😍♥️

13 gun sonra guzel haberlerle gel 😍rabbim nasip etsin hayirlisiyla nolursun degerlendirebilfigin kadar degerlendir 😍

Ah 🥲cok uzuldum Kuzum ya rabbim insallah en kisa zaman d’à hayirlisiyla nasip etsin 😍♥️Ne desem bilemedim seni cok iyi anliyorum ama bitmeyecek burda
Çok teşekkür ederim canım inşallah önümüzdeki ay size mutlu haberler veririm 🙏

İnsallah kuzum =) tamam, dikkate alıcam önerini mutlaka🥰
Sende kendine çok dikkat et artık bundan sonra 😘

Çok teşekkür ederim canım inşallah önümüzdeki ay size mutlu haberler veririm 🙏
Insallah teker teker dualarimdasiniz 😍😍
İnsallah kuzum =) tamam, dikkate alıcam önerini mutlaka🥰
Sende kendine çok dikkat et artık bundan sonra 😘
15 gun daha tatilim cok sukur insallah iki kati ilerler bakalim hayirlisi
Guzel haberlerinizi almayi bekliycem insallah 😍😍

Cuma günü iğne yapılacaktı ama bence çatladı. Eğer çatlamamışsa bi daha kimse ovulasyon testi aldıramaz bana 😅
IMG_20220105_180243.jpg

Bariz çatlamış ya sen Cuma günü mü kontrole gidecektin
Evet dün gittim, 19 mm dedi, cuma gel iğne yapalım dedi, dedim hocam çatlar o zamana kadar sanki, yok yok dedi. Görecez bakalım. Ama zaten enfeksiyon değerim yüksek yapmaya da bilirdi, ama yine de yumurta duruyor mu çok merak ediyorum 😅

X