Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Icine dogmus gibi dun gece bana mesaj atmis yarin tatilim beni sakin erkenden arama 🥲🤣ulasmaya calisiyorum hala
Ayy Kuzum cok cok isterim ki arkamdan gel 😍😍 dualarim simdi sana
Zaten hep boyle olur varya hic şaşmaz 😂 bi seye heves edince illa aksilik cikar 🤦‍♀️😂

Kuzum benim Allah razı olsunnn 😍 2 ay onceye kadar coook uzuluyodum cok agliyodum ama kimyasal gebelik olunca dedim en azindan hamile kalabiliyomusum ustune bide 2 senedir olmama sebebini de ogrenince bi rahatlama geldi bana 😂

Zaten hep boyle olur varya hic şaşmaz 😂 bi seye heves edince illa aksilik cikar 🤦‍♀️😂

Kuzum benim Allah razı olsunnn 😍 2 ay onceye kadar coook uzuluyodum cok agliyodum ama kimyasal gebelik olunca dedim en azindan hamile kalabiliyomusum ustune bide 2 senedir olmama sebebini de ogrenince bi rahatlama geldi bana 😂

Garibanin yuzu gulurmu 🥲🤣
Ayy rabbim hayirli hamilelik nasip etsin cok zor bilirim 🥲♥️

Dun gece bir kasik agrim basladi dedim Tamam adet oluyorum umudum bitmisti y’a ama hala inanamiyorum ki test bozuk olabilir sanki o ihtimal yok gibi 🥲

😍🥲kan da da cikarmi
Ufakta olsa cikar kuzum,kan vermek icin beklemek istiyorsan bekle ama ben çizgi gördüm benim 2 gün kac tane test yapmama ragmen hep boyleydi işte biliyorsun🙈

Kızlar ben bu sabah normal one step kaset testlerden yaptım ama negatif 😐 3 saattir bekliyorum silik çizgi falan belirmedi. Sağlık ocağına gidip kan verdim bakalım ne çıkacak

Ufakta olsa cikar kuzum,kan vermek icin beklemek istiyorsan bekle ama ben çizgi gördüm benim 2 gün kac tane test yapmama ragmen hep boyleydi işte biliyorsun🙈
Simdi kan vermeye gidiyorum insallah ordan da pozitifle gelebilirim 🥲sen gittinmi doktora
Kızlar ben bu sabah normal one step kaset testlerden yaptım ama negatif 😐 3 saattir bekliyorum silik çizgi falan belirmedi. Sağlık ocağına gidip kan verdim bakalım ne çıkacak
Insallah betayi gorursun hadi insallah ya 😍😍

Simdi gidersem 12 den once cikar sonuc 🥲

Sorma dustum ben isyerinde bacagimi incittim sol tarafla debriyaji kullanamam simdi 🥲

Allah razi olsun kuzum 17. Gunu baz al sen insallah da gec dollenme felan olur bekledigin adet hic gelmez ❤️
Keşke öyle Bi mucize olsa ❤️🤩💃💃💃

Fransa da saat daha 10:40 mi🙄
Biz iyiyiz ablası,kese için insallah pazartesi gorucez 🙈 beta 533 çıktı. Doktorum bile şaşırdı 400-450 bekliyordu 🤭
Ayy masallah subhanallah minik mucizeye 😍😍insallah keseyi gormek nasip olsun Evet 10.49 sukur verdim kani progestéron icin gec kalmisim dedim o zaman tek betaya bakalim
Kuzum o korku 9 ay geçmez 🤗🤗 sağlıklı olsun inşallah 🙏
Kuzum cidden emin degilim cizgi varmiydi yokmuydu 🤣😍su sonuc bir cikaydi ya

Ayy masallah subhanallah minik mucizeye 😍😍insallah keseyi gormek nasip olsun Evet 10.49 sukur verdim kani progestéron icin gec kalmisim dedim o zaman tek betaya bakalim

Kuzum cidden emin degilim cizgi varmiydi yokmuydu 🤣😍su sonuc bir cikaydi ya
Amin bebeğim
Rabbim senden de güzel haberler duymamizi saglasin 😍😍
Türkiye saati ile 14:50 gibi çıkmış mi oluyor sonuç?
Heyecanliyim 🥳🥳🥳

X